Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a fórumon többen akik...

Árokpart kérdése:

Itt a fórumon többen akik bármilyen kérdésről is legyen szó és szinte betegesen védik a fideszt azok miből élnek és kik pontosan?

Figyelt kérdés
Az nem baj, sőt jó, hogy olyan kormány van amivel az emberek talán elégedettebbek mint a korábbi kormányokkal. Sőt nagyon sok olyan dolog , intézkedés is van amit valóban jól csunálnak, csináltak. Viszont mikor sokszor a jogos kritikák előkerülnek és esetleg az ember úgy általában szolidaritást várna akkor itt néhányan betegesen elkezdik szinte fanatikusan védeni. Bármiről is van szó. pl. drága egy étterem keress másikat, kevés a fizetésed, keress másik munkát a főnököddel beszéld meg. Ez még hagyján, de ilyet is hallottam, hogy ne nyári szezonba vásárolj tusfürdőt és szappant hanem ősszel, télen mert olcsóbb. Ez csak pár felsorolás a sok meredek hozzászólás közül szinte olyan óvodás stílusban. Miért van ez a jelenség a régi kormányok esetében, ha egy kritika jogos volt azzal mindenki egyetértett. Kik lehetnek és a társadalom melyik rétegéhez tartozhatnak ezek az emberek akik szinte a fidesz védőügyvédei.
2018. júl. 13. 23:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%

18-as! Én. Morcos rám, amiért lebuktatom, mikor három-négy regisztrációról tolja, csak rohadt kínos, amikor egy délelőtti időpontban, mikor alapból kevesen vannak az oldalon 3-4 percenként jön több egymással egyetértő válasz más regekről, és mind úgy néz ki, hogy

"..." egy idézet egy másik válaszolótól,

egy egymondatos beírás benne kötelező zárójellel a végén :D-vel. Ő vigyori, kitalálod, hogy a :D-t mire cserélte le mára a válaszaiban? Igen a sírós-nevetős fejű emojira, miután szóltam neki, hogy kicsit föltűnő a dolog. Ez is olyan érdekes, ha engem valaki azzal vádol, hogy több regről írogatok, akkor teszek rá és nem változik meg az írásképem, most hirtelen ő stílust és emojit váltott, hát lehet véletlen is, csak statisztikailag kicsi rá az esély.

2018. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves árokpart; úgy szeretném a válaszolás előtt tudni, hogy vajon ki kérdezi.

Hogy vajon "árokpart" a társadalom melyik rétegéhez tartozónak mondja magát, és mit mond arról, hogy miből él, és ki is pontosan.

Mert könnyebb válaszolni, ha ismerjük, hogy milyen nézőpontból kérdez; csak azért.

2018. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%
#21-es, szerintem kezeltesd magad. Amúgy nyugodtan told tovább a doxasmádat, egyre jobban röhögök rajtad.:D
2018. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%

"Az a gond hogy fogalma nincs a birkáknak arról manapság, hogy mit jelent a liberalizmus, de én nem magyarázom el, reménytelen.

Legyen rabszolgái egy diktátornak...gratulálok"


jahjah:DD

csak azt nem tudom, hogy a szuperértelmiségünk miért kormányozta szakadákba az országot a szakértői gárdával

pedigőkaztántudtákmiazaliberalizmus


hajmeresztő amit itt leműveltek "liberalizmus" címszó alatt

- a migránsokat be kell fogdani, mert ők fizetik majd a nyugdíjad

ja nem, mert csak segélyen élnek, dehát HUMANITÁRIUS KÖTELESSSSÉG!!!


- az EU ingyen pénzt oszt! ingyen! értitek birkák? szóval ha ezért cserébe le kell mondani olyan dolgokról, mint a független ügyészség, akkor ugyan mi a gond? ingyen!


na ilyen ostobák vagytok

2018. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt így behatárolni. Nekem van orvos, de gyári melós ismerősöm is ilyen.
2018. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Meg persze, a nyugdíjasok között is akadnak szép számmal, éppúgy, mint baloldaliak.
2018. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!