Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a fórumon többen akik...

Árokpart kérdése:

Itt a fórumon többen akik bármilyen kérdésről is legyen szó és szinte betegesen védik a fideszt azok miből élnek és kik pontosan?

Figyelt kérdés
Az nem baj, sőt jó, hogy olyan kormány van amivel az emberek talán elégedettebbek mint a korábbi kormányokkal. Sőt nagyon sok olyan dolog , intézkedés is van amit valóban jól csunálnak, csináltak. Viszont mikor sokszor a jogos kritikák előkerülnek és esetleg az ember úgy általában szolidaritást várna akkor itt néhányan betegesen elkezdik szinte fanatikusan védeni. Bármiről is van szó. pl. drága egy étterem keress másikat, kevés a fizetésed, keress másik munkát a főnököddel beszéld meg. Ez még hagyján, de ilyet is hallottam, hogy ne nyári szezonba vásárolj tusfürdőt és szappant hanem ősszel, télen mert olcsóbb. Ez csak pár felsorolás a sok meredek hozzászólás közül szinte olyan óvodás stílusban. Miért van ez a jelenség a régi kormányok esetében, ha egy kritika jogos volt azzal mindenki egyetértett. Kik lehetnek és a társadalom melyik rétegéhez tartozhatnak ezek az emberek akik szinte a fidesz védőügyvédei.
2018. júl. 13. 23:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"esetleg a kormány vagy a jegybank hanyagsága vagy éppen szándékosságához van köze."


A közgazdaságot még tanulnod kell kicsit, aztán rájössz, hogy a kormány miért nem szándékozik egyelőre beavatkozni. De tessék, itt egy közgazdász magyarázza el:

https://www.youtube.com/watch?v=v14MVpUiFhQ

2018. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Arra én is kíváncsi lennék hogy attól még hogy valaki Fideszes, miért nem tudja elismerni hogy a kormánynak vannak hibái is. Természetesen nem csak a Fidesznek vannak, hanem az összes pártnak mivel emberekből áll. És a hibáikról is beszélni kell, még a fanatikus Fidesz hívőknek is, nem pedig neki ugrani, elküldeni a jó édes anyjába, majd pedig nullára pontozni mert kritikát fogalmazott meg. De egy politikai vita ma sajnos már nem úgy néz ki mint Kossuth és Széchenyi idejében.
2018. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

" Kik lehetnek és a társadalom melyik rétegéhez tartozhatnak ezek az emberek akik szinte a fidesz védőügyvédei."


Én egy 250 fős faluban élő, analfabéta cigány vagyok, aki csak az M1-et nézi, amikor végzett az ajándékba kapott krumpli pucolásával.

Szerinted ilyen ellenzéki címkékre mit lehet válaszolnia egy magamfajta tanulatlan, tudatlan, falusi nyugdíjasnak?

Csípőből tüzel az ember már mindenre, ami ellenzéki és mozog.

De már mennem is kell, mert jön a tanácselnök elvtárs megtartani a mai "szabadnép félórát a migránsokról" és számít rám, mert én sütöm a faluban a legjobb pogácsát!

2018. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%

Én védem a fideszt. Egyesek szerint betegesen.

Abból élek, hogy van egy piros gomb a szobámban, amit ha megnyomok, Orbán Viktor személyesen küld nekem egy borítékban pénzt. Ezreseket, kétezreseket, de van benne pár ötszázas is. Ezt azért kapom, mert védem a fideszt.

Ugye te is erre gondoltál, kedves Kérdező?

2018. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Itt a fórumon többen akik bármilyen kérdésről is legyen szó és szinte betegesen védik a liberálisokat azok miből élnek és kik pontosan?
2018. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Látom, itt is megjelent a vigyorizó elmebeteg.😂


Egyébként nem értem, mi a gondod a forint gyengüléséve, ezt pont nem a kormány idézte elő, semmiféle katasztrófával nem jár, és úgy tűnik, átmeneti jelenség volt. ( [link] Semennyivel nem fizettem többet a tusfürdőért sem, max a nyaralásunk kerül majd kicsit többe, ha a következő két hétben nem áll vissza teljesen az árfolyam.

Egyébként nem tartom ezerszázalékosnak a kormányt, az viszont egyszerűen hülyeség, hogy a korábbi kormányokkal egyértelműen kritikusabbak voltak a saját szavazóik - annak ellenére sincs így, hogy álláspontom szerint lényegesen több okot adtak a kritikára. Még az öszödi beszédet és a 2006-os rendőrattakot is rendszeresen kimagyarázzák itt a hívek, akik valahogy mindig mástól féltik a demokráciát.😂

2018. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%

Az a gond hogy fogalma nincs a birkáknak arról manapság, hogy mit jelent a liberalizmus, de én nem magyarázom el, reménytelen.

Legyen rabszolgái egy diktátornak...gratulálok

2018. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ki a bánat az a "vigyorizó"?
2018. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%
#6-os válaszoló, aki szerint én egyszerre több regről válaszolgatok.😂
2018. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%
Itt a fórumon többen, akik bármilyen kérdésről is legyen szó és szinte betegesen védik Sorost és a fizetett médiáját azok miből élnek és kik pontosan?
2018. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!