Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a fórumon többen akik...

Árokpart kérdése:

Itt a fórumon többen akik bármilyen kérdésről is legyen szó és szinte betegesen védik a fideszt azok miből élnek és kik pontosan?

Figyelt kérdés
Az nem baj, sőt jó, hogy olyan kormány van amivel az emberek talán elégedettebbek mint a korábbi kormányokkal. Sőt nagyon sok olyan dolog , intézkedés is van amit valóban jól csunálnak, csináltak. Viszont mikor sokszor a jogos kritikák előkerülnek és esetleg az ember úgy általában szolidaritást várna akkor itt néhányan betegesen elkezdik szinte fanatikusan védeni. Bármiről is van szó. pl. drága egy étterem keress másikat, kevés a fizetésed, keress másik munkát a főnököddel beszéld meg. Ez még hagyján, de ilyet is hallottam, hogy ne nyári szezonba vásárolj tusfürdőt és szappant hanem ősszel, télen mert olcsóbb. Ez csak pár felsorolás a sok meredek hozzászólás közül szinte olyan óvodás stílusban. Miért van ez a jelenség a régi kormányok esetében, ha egy kritika jogos volt azzal mindenki egyetértett. Kik lehetnek és a társadalom melyik rétegéhez tartozhatnak ezek az emberek akik szinte a fidesz védőügyvédei.
2018. júl. 13. 23:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem valahogy a kérdésed. Hogy jön a tusfürdő megvásárlásának időpontja a pártszimpátiához? Olvasom néhány éve a gyakorit, de ilyet még nem is láttam itt a politika témakörben.
2018. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem a kormány dolga hogy egy átlag proli magától tanuljon meg gazdálkodni, képviselni magát a munkaerőpiacon, stb.
2018. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy pl. valaki felhozta a tusfürdős példánál, hogy gyenge a forint. Erre azt a választ kapta, hogy vegyen télen. Véletlenül sem az volt a válasza, hogy esetleg a kormány vagy a jegybank hanyagsága vagy éppen szándékosságához van köze. Tehát a válaszoló nem tatotta kirívónak, rossznak, hogy 2 nap 5 ft-ot esett a ft.
2018. júl. 13. 23:16
 4/26 A kérdező kommentje:
Na igen 2-es ezt nem is kéri, nem is mondja senki. Viszont ami társadalmi szempontból káros döntés és vele szemben jogos a kritika akkor azért a társadalom normális immunrendszere nem úgy reagál mint amilyen példákat írtam, mert az nem normális dolog.
2018. júl. 13. 23:18
 5/26 A kérdező kommentje:
2-esnek még egy szólásra. Az még az érdekes, ha ez a szemlélet valóban így van és tulajdonképpen ez így van ezzel én is egyetértek, viszont akkor Gyurcsánynál Gyurcsányon kívűl miért nem mondott hasonlókat más az országban. Akkor is ennyiből írhattad volna, mikor emelték pl. 30 százalékkal a gázt, hogy akkor vegyen valaki rögtön napelemet. Nem a személettel van bajom, hanem , hogy más kormányok esetében a jogos kritikát elismerték még a szimpatizánsaik is.
2018. júl. 13. 23:23
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

Nincsenek ám ők olyan sokan, nézd meg "vigyorit" aki legalább három-négy regről tolja, hogy úgy tűnjön ő egy tömeg, ma pont láthattad a műsort a hajléktalanos kérdés alatt. Nem ok nélkül írta nekem egy oldalt jobban ismerő "valaki", hogy meglepődnénk ha látnánk igazából milyen kevés válaszoló van milyen rengeteg regisztráció mögé bújva.

Például mikor "vigyori" nincs internet közelben hirtelen csak két-három fideszes marad nem tűnt még fel?

2018. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom a többsége vállalkozó és nem alkalmazott,abból él,hogy mások dolgoznak neki.

Nekik nagyon jó ez a rendszer..

2018. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Jómagam is fidesz szavazó vagyok.

Ha érdekel miből élek egy kis családi vállalkozást vezetek egy kft-t azon belül egy bár és egy élelmiszerbolt a miénk a bárban én szoktam dolgolzi,(ha érdekel hogy manapság miért látsz ilyen gyakran az oldalon az a magyar egészségügyi rendszernek köszönhető,ha érdekel miért esetleg privátban leírhatom, mert hosszú a story)


Igazából ezt a pártvédőzsdit énsem értem mind a fidesz mind az ellenzék részéről tele van az oldal provokáló kérdésekkel és válaszokkal.


Véleményem szerint ennek a politikai fórumnak nem erről kellene szólnia. Sok dolog van amiről volna értelme egy vitát folytatni, de itt szinte minden hasonló próbálkozásnál átmegy anyázásba az egész

2018. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Bérkommentelésből és fideszes bértollnokok.
2018. júl. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Ne viccelj már. Itt a fórumon többen, bármilyen kérdésről legyen szó, automatikusan gépelik: Orbán, Mészáros, stadion, megazegészségügy, megazoktatás.


De még tán a bableves receptje mellé, az "Ételek, italok" témában is odaírják.

2018. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!