Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is egyetért velem, hogy...

Más is egyetért velem, hogy manapság nincs ami az embereknek irányt mutasson?

Figyelt kérdés
Manapsag nincs vallás, nincsennek diktaturak, maximum a fogyasztoi társadalom. Sok ember csak cél nélkül vegetál, nincs mibe kapaszkodjon.
2018. jún. 20. 18:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
persze ha nagyon pattogsz mindig mögötted a következő balek aki akar dolgozni ingyen
2018. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Jelenleg a strukturális munkanélküliség okozza a problémát, lenne munkahely, de nincs megfelelő ember a munkára, vagy nem ott vannak, ahol a munka. Illetve sokan vannak, akik nem képesek felzárkózni a ma kialakult helyzethez.
2018. jún. 21. 13:52
 23/27 anonim ***** válasza:
vízfejű az ország és kbszott drága az albérlet ez is baj de nem csak ez... nincs elég munkahely sem annó a komcsiknál az összes cigánynak volt egy gyári munkálya nem volt jól fizető de nyugdíjas munka volt ma nincs semmi és nem mindenki agyoniskolázott helikopter de ha az is pl nekem egyenlőre szakmám van fúúúú nem is ember (nyugi irodai munka) de attól még több százezer másik embernek is van ilyen végzettsége és hiába akarok dolgozni ha nem csak én vagyok így és hiába költözik el az ember bizonytalan a munkahely mert jön a leépítés mert jön egy olcsóbb mert a kollégák ki akarnak bszni mert ez meg az stb.. nem kommunizmus hiába pattognak az öregek bözzeg az én időmbe mán 400 év munkatapasztalatom vóóót meg dínók elő menekültünkt oszt mégis dóóógoztunk hát kapd be öreg ma nem ez a helyzet
2018. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem akar dolgozni,mert megél munka nélkül is,miért dolgozna?


Van,akinek nem éri meg rommá hajtani magát a luxusért..


Amúgy nagyon leegyszerűsíted a kérdést.

A legtöbb embernél nem az akaraton van a hangsúly.

Vagy nem felel meg,vagy nem képes dolgozni,vagy túljelentkezés van.

Persze olyan munkából van dögivel,ami semmit se fizet és sokat kell dolgozni.

De arra ki vágyik?Érthető ha valaki nem a legnagyobb balek akar lenni az életben,hogy azért dolgozzon,hogy mások kihasználják.

2018. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ismerek személyesen olyan embert akinek elég a közmunka, mert jól elvan és a szüleivel él, es legyen már annyi szovegértésetek, hogy lássátok azt a mondataimban, hogy nem mindenki ilyen, de nincsennek kevesen.
2018. jún. 21. 14:12
 26/27 anonim ***** válasza:

És mi a baj azzal,ha valakinek elég a közmunka és a szüleivel él?


Nem mindenkinek van igénye arra,amire neked.

Illetve nem mindenki látja arányosnak azt,amit elvárnak,azért amit kaphatsz.


Én teljesen megértem azokat is,akik ezzel nem tudják vagy nem akarják felvenni a versenyt.

A 21.századi élet nem mindenkinek való,nem vagyunk robotok.

2018. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Vallasok ma is vannak, csak valahogy egyre inkább lejáratódnak. Az meg nem olyan nagy baj, hogy nincsenek( legalábbis nem annyi, mint régen) diktatúrák.
2018. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!