Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is egyetért velem, hogy...

Más is egyetért velem, hogy manapság nincs ami az embereknek irányt mutasson?

Figyelt kérdés
Manapsag nincs vallás, nincsennek diktaturak, maximum a fogyasztoi társadalom. Sok ember csak cél nélkül vegetál, nincs mibe kapaszkodjon.
2018. jún. 20. 18:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

Akkor menj Észak-Koreába vagy Iránba.

Azok a neked való helyek.

2018. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Igen, más időket élünk, az emberek sokszor instagram sztárokat és hasonlókat követnek.
2018. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Nincsen egy dolog, hanem mindenkinek több dolog van, és ezek mindenkinél különböznek. Ha érdekel, milyen volt amikor egy dolog mutatott utat mindenkinek, nézd csak meg a középkort vagy a mai iszlamista terrorizmust. Fanatizmus. Jobb így.
2018. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
egy irány van a pénz
2018. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érted kevesebb az agymosott?
2018. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

"Manapsag nincs vallás, nincsennek diktaturak, maximum a fogyasztoi társadalom. Sok ember csak cél nélkül vegetál, nincs mibe kapaszkodjon."


Hát igen, pocsék lehet, ha már magadtól nem tudod eldöteni, mi a helyes és mi nem. Elgondolkodtató, hogy mennyire jól befolyásolhatók a szüleid vagy te, ha nem vagy képest semmit felmutatni.

2018. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Ma sokkal könnyebb megtalálni a helyes utat, mint régen, akkor is ha neked nem tűnik annak.

Gondolj csak bele, mennyivel könnyebb ma megismerned más emberek gondolatait, elveit, hiszen itt is kommentelhetsz, vitzhatsz sok ismeretlennel, de rengeteg fórumon olvashatsz véleményeket. Az internet segítségével pillanatok alatt találhatsz videókat más helyek életéről, pontos ismereteket mindenféle vallásról, elvekről, államberendezkedésekről, törvényekről. Könnyedén megtalálhatod a történelem adatait, sok ismeretanyag van ahol már az összefüggéseket is megmutatják, végigvezetnek azon az úton, ahogyan egy jónak, békésnek tűnő gondolat, elképzelés katasztrofális helyzetet, diktatúrát, háborút okozott stb. stb. stb. Vagyis az ismeretanyag sokkal könnyebben elérhető és megszerezhető, nem is kell mindent neked magadnak összefüggésbe hoznod. Csak meg kellene ismerni.

A tudásból pedig következhet a saját gondolat, ami megmutatja neked mi a jó és a rossz, mi lesz az ami tévedés és mi az amit követni érdemes.

Ne másoktól várd el, hogy irányt mutassanak, mert az könnyen rossz irány lehet. Halgass meg, olvass el minél többet, akkor látni fogod TE hova akarsz majd elérni és ahhoz megkeresheted az utat is meg azt az embert vagy csoportot is, aki szerinted téged oda juttathat.

Valójában nem az a gond, hogy nincs aki utat mutasson, hanem hogy túl sokan is vannak, azonban az emberek lusták meghallgatni őket - mindet vagy legalább sokat közülük - hogy eldönthessék melyiket érdemes példaképnek tartani, melyik szavára érdemes adni. A pártok támogatói között is sokan kényelmesek, megszokták, hogy annak a csapatnak fogadják el a szavát nem kérdőjelezik meg, mert ahhoz már több energiabefektetés kellene.

2018. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Gugu Gabor ***** válasza:
46%
Személy szerint nem vagyok vallásos viszont neveltek a szüleim, nagyszüleim, iskolába nem csak melegedni jártam, olvastam, baráti társaságommal mindent meg tudok beszélni, én ezt elégséges iranymutatásnak érzem.
2018. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Szeretnéd, hogy valaki azt mondja neked, hogy ne maszturbálj, mert pokolra jutsz? Jó kis iránymutatás.
2018. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit kellene tenni az elzüllött emberekkel, akik élősködnek a társadalmon? Rájuk gondoltam, nekem nincs problémám azzal, hogy mit akarok, viszont zavar ez a rengeteg céltalan ember, és igenis vannak olyan emberek, akiknek jobb lenne utat mutatni, mert önállóan nem képes rá. A kérdés az, hogy hogyan.
2018. jún. 21. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!