Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a cikk igaz lehet?

Ez a cikk igaz lehet?

Figyelt kérdés

Es hogy Orbán megverte a feleségét?


[link]



2018. máj. 6. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom hogy igaz-e vagy sem.

Nekem nem szimpi a csávó, nem hívnám meg a lakásomba.

2018. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Válogatott marhaságok gyűjteménye. Amúgy ez nem egy cikk, ilyet normális újság nem hoz le.
2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Maga a videó igen létezik az interjú az az ami miatt szárnyra kelt egy ideig itt a gyk-n hogy skizofrém. Viszont hogy megverte-e a feleségét azt nem tudom.


De egy biztos ha nagyon megverte volna akkor abból már cikkek sorozata jött volna ki (mint a vak komondoros story után) mert valaki biztos látta volna az asszonyt feldagadt arcal stb. De semmi ilyenről nem volt hír ezért szerintem kacsa

2018. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden igaz (bár Zacher szerepét nem ismerem), de a diagnózis mára paranoid skizofrénia. Akinek vannak orvos ismerősei, az lényegében mindenről tud, hiszen valahonnan mindig kiszivárognak a dolgok. Persze nehogy azt higyjük, hogy Gyurcsány nem érintett pszichiátriailag.
2018. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
gagyi kamu
2018. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Kb. ez az iromány is egy beteg elme szüleménye.

Azaz én kétkedve veszem tényként.

2018. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából igaz lehet, bár igencsak kapkodva írhatták; egy bájos példa erre ez a mondat: „Stumpf Horváth Andreának udvarolt aki az MSZMP belügyminisztere volt.” Helyesen: az akkori MSZMP-s belügyminiszter (Horváth István) lánya volt. :)
2018. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Kamu. Csak Orbánt akarja gyalázni. Szánalmas.
2018. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha a TV2 ezt megtette Soros Györgyről, akkor miért ne vágnának vissza?

Szerintem tök jól csinálják!

Igaz, a zárójelnek nem lehet erről bizonyítéka, hogy ViktoriÁNUSZ ütötte volna az asszonyt, de a TV2-nek sem volt bizonyítéka arról, hogy Soros megverte volna a feleségét és megerőszakolta volna szeretőjét.

2018. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Az 1988- as felvétel nem kamu és abban valóban beszélt arról, hogy az apja durván megverte, rugdosta és a skizofrén hajlamáról is, stb. A cikk többi része viszont, inkább csak "origo szintűnek" tűnik.
2018. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!