Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lenti cikk alapján már...

A lenti cikk alapján már mondhatjuk minden Fideszesre, hogy orosz ügynök?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 23. 07:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Röhejes. A libsik szerint mindenki orosz ügynök, aki szót emel a migráció ellen. Amúgy ha szerintem Putyin sokkal komolyabb államférfi, mint Juncker vgy Macron, akkor én is orosz ügynök vagyok? A libsi médaielit nehezen emészti meg, hogy szorul vissza befolyásban, pretizsbne és példányszámban. Már nem csak az van a sajtóban, amit Soros szeretne ott látni... Ilyen az élet.
2018. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Nemtudom hogy mitől lett Putyin csicskája a fideszes banda de hogy a markába tartja Putyin ezeket az látható bizonyítható és tetten érhető.

Nemrég még azt harsogta azorbán hogy ruszkik haza! most meg már csókolgatja őket, nem is csoda hogy a NATO már nem is oszt meg bizalmas információkat azorbán rezsimmel, nem bíznak már ebben a kétszínű törpében.

2018. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy a fenti cikk alapján mondhatjuk, hogy mindenki Soros ügynöke, aki 444-et olvas? Elég röhejes, hogy egy sajtóemelzést egy "korrupciókutató" gittegylet végez el, s mivel megállapítják, hogy a sajtóban néha dicsérik Putyint vagy ellenzik a migrációt, ezért magas a korrupció Mgyarországon? ))) És aztán ezzel fröcskölik teli a világot. Undorító.
2018. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Az a "nemrég" olyan 30 éve volt, és a kommunista Vörös hadseregre vonatkozott, nem az orosz emberekere. Putyin akor még a kanyarban sem volt. Ma már nincs Szovjetuniö, nincs Európában kommunizmus, a kommunisták Putyin ellenzékét alkotják. Ideje frissítened, le vagy maradva.
2018. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet megnyitni a forrásként beszúrt linket. Ahogy fölé vinném az egeret, hogy rákattintsak, rögtön hányingerem lesz. Más is van így ezzel?
2018. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Látva néhány ellenzéki szellemi színvonalát, szerintem elmondhatjuk, hogy a négynegyvennégy káros az egészségre. :-)
2018. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kevered a szezont a fazonnal!

Nem mindenki szamár a birka-nyájban, aki a vezér-szamarat követi!

Ha a vezérek Putyin-pártinak nevezhetők is, a sok gondolkodásra képtelen követői csak papagájok.

2018. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#4

"nincs Európában kommunizmus"

Leírnád, mikor volt?

2018. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Salx Narval ***** válasza:
Nem tudnánk végre csak Magyarok lenni. Annyira szánalmas bárkit politikai nézete miatt Orosz ügynöknek, vagy Soros bérenceinek nevezni, pláne ha csak szimpatizánsokról van szó és nem politikusokról. Nekem konkrétan tele a hócipőm a kormánnyal és az ellenzékkel is a népet megosztó politikájuk miatt és már külhonban is keverik a sz...t.
2018. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ebben a videoban van szó Putyinról is.


https://www.youtube.com/watch?v=BVSIaz71R7s

2018. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!