Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért ilyen...

A fideszesek miért ilyen kárörvendőek?

Figyelt kérdés
Akárhol nézem a fideszes kommenteket, mindenhol jön a "Sivalkodjatok libsik!", meg a "Most megszívjátok balosok!". Tipikusan olyan, mint amikor az iskolában kiközösített, szétvert gyerekbe még belerúgnak egyet a földön, és leköpik. Ha olyan jó a Fidesz, akkor miért is szívná meg bármelyik magyar? Akkor nem épp az ország többi részét is az örömre kellene buzdítani, hogy majd meglátják milyen jó lesz nekik? Vagy a szavazópolgárok több mint 50 százalékának a szembeköpése a nemzeti egység?
2018. ápr. 9. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Mert mit vártok? Választás előtt is mi ment az ellenzék részéről? Agyatlan birkák,megvezetett félkegyelműek, sötét tanulatlan prolik, erzsijegyért megvett nyuggerek akik remélik hogy megdöglenek már ,szemét románok ,és sorolhatnám.

Aztán mikor látszott hogy nagy volt a részvételi arány ,már előre tapsikoltak mint a hülyegyerekek a lufira ,hogy na most aztán megnyerik hahaa!


Hát aztán jött a nagy pofon, amit kiérdemeltek, és ne várjanak mást mint kárörömöt,mert ahelyett ,hogy csendben büszkén elismernék a vereséget ,most folytatják a szövegelést meg előveszik a szokásos már nagyon rongyosra koptatott "mert csalás vót" szövegüket.

2018. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mivel a Fidesz most már évek óta folyamatos "harci készültségben" van, így minden ilyet egy győztes csatának élnek meg. Én nagyon sajnálom, és a Fidesz legnagyobb bűnének tartom talán a korrupció előtt is, hogy ilyen egyszerű és trágya kommunikációt hozott a közéletbe. Sajnos az ellenzék is többé-kevésbé felvette a stílust, de az egybites, hergelő és gyűlöletkeltő üzenetek gyártásában a Fidesz verhetetlen.
2018. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert gonoszak.
2018. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én meg azt kívánom, hogy égjenek el belülről; én is kontra-gonosz vagyok.
2018. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért mert faékmentalitásúak.

A jobbikba is sok az ilyen áljobber,elég sokkal beszéltem már. El se mentek szavazni. A tőbbi sok meg leszavazott a fityeszre csakmert a freemailból kilépve az origón szembetalálta magát egy ilyen faxsággal hogy a vona lebontja a kerítést meg férjhez megy fletóhoz.

De a legjobbak a volt gárdisták akik még büszkén posztolják a képeket hogy a fityiszre ixelnek.

Agya@lágyultak

2018. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Ahha.

A fideszbirkázó agymosottazó és hasonló kommentek maradhatnak, de az erre csúnya szavak és személyeskedés nélkül reflektáló komment nem. Érdekes moderálási módszer, de meg lehet szokni. Pont mint amivel a fideszt szokás megvádolni.

2018. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16


Egyszer, egyetlen egyszer kipontozva a közepét beillesztettem egy korábban engem gyalázó kétszavas kifejezést a válaszomba példaként, hogy miket szoktak mondani rám - rögtön megkaptam a figyelmeztetést, hogy a következő hasonlónál kitiltanak.


Persze előtte, közben és utána minden mocskot rám lehetett zúdítani élesben, kipontozás, finomkodás nélkül. Őket valahogy nem tiltják ki.

2018. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!