Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok?...

Fideszesek, mit gondoltok? Örültök most?

Figyelt kérdés
Örültök, hogy a hatalmas és megdönthetetlen Fidesz marad kormányon? Szerintetek milyen jó és hasznos dolgokat fognak még tenni a NÉP érdekében az elkövetkező években? :)

2018. ápr. 9. 00:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
22%
CSAK A NER!!!!!!!!!!! ÉJJEN!!!!!!!! PAPÍRCSÁKÓ!!!
2018. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
2018. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
72%
Már úton az új stadion. Alig várom.
2018. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
28%
Nem jön be migráns. Békében élhetünk. Ti is. Megvédtük helyettetek a hazát !
2018. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
#4 :D Ki akarna idejönni? :D Meg minek? :D
2018. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
56%

Én egy kereszténydemokrata, értékelvű Magyar Ember vagyok! Az én falumban ugyan nem fogják leverni a mocskos migráncsok a keresztet! Azonkívül meg fogom védeni a gyerekeimet Soros Győrgytől, aki kenyérbe sütné és megenné őket! Hála isten a drága Miniszterelnök Úrért, hogy csókolnám meg a kezét, hogy megvéd minket mindenféle szörnyű veszedelemtől! Hát nemistudommicsinálnék, ha nem lenne a drágaorbánúr! És milyen figyelmes, még rezsicsökkentést is adott!


__________________________________________________________


Viccen kívül, tökmindegy, mi miket írogatunk ide, a gyk-ra, mert már ahhoz is kell egy alapműveltség, hogy az ember egyáltalán bekapcsolja a gépet és regisztráljon ide. Azokat a tömegeket, akik eldöntötték ezt a szavazást, úgysem éred el, nem jut el hozzájuk, amit ide leírsz.

2018. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
27%
Majd ha 20 év múlva az összes európai országban 50% fölött lesz a muszlim bevándorlók aránya, akkor azután tegyél fel ilyen hihetetlenül ironikus kérdést.:)
2018. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
29%
Most mit mondjak? Fideszes vagyok és még azt a luxust is megengedhettem magamnak, hogy átszavazzak az LMP-re (mert nekik nagyobb szükségük volt rá). Bejött. Ez is, az is. :D
2018. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
70%

A migráns nem jön, majd jön Putyin...

" egy libsi"

2018. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
68%

"Nem jön be migráns. Békében élhetünk. Ti is. Megvédtük helyettetek a hazát !"


Mitől? Nem tűnt fel, hogy senki nem akar ide bejönni? Nem tudsz róla, hogy a többi párt se akarja lebontani a kerítést? A hazát meg úgy lehetne megvédeni, hogy megakadályozod a KIvándorlást.

2018. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!