Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kezdenek el üvöltözni...

Miért kezdenek el üvöltözni ezért a Fideszesek?

Figyelt kérdés

Elég sokan hangoztatják a kedvencüket és mivel engem érdekel ez a dolog,mert mindenki ettől zsong,meg szoktam kérdezni tőlük,hogy mi a véleményük P.P. főügyész szerepéről,vagy M.Lőrincről,a stadionépítésekről,a kórházi állapotokról,vagy a fiatal felnőttek elvándorlásáról.

Semmi provokáció nincs a kérdéseim mögött csupán érdeklődés,mégis elkezdenek a kérdések után acsarkodni,meg más pártokat szidni és képtelenek érdemben válaszolni.Azt megjegyezném még,hogy a legtöbbjük nem is hallott még a kérdezett problémákról,vagy a két emberről,azt sem tudják kik ezek.

Szóval hátha vannak itt értelmesebb fideszesek akik válaszolnak nekem erre,hogy tudják mik ezek a dolgok, egyetértenek ezzel és ezért szavaznak a Fideszre és miért jók ezek nekik?

Pár idősebb ember az akivel beszéltem ők elmondták,hogy azért,mert 90e a nyugdíjuk és a nemrégiben kiosztott 10-10e,plusz a rezsiből -10e megér nekik annyit hogy oda x-eljenek,nem érdekli őket a többi.


2018. ápr. 7. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Valoszinuleg azert mert a Fidesz azt ontja az emberek fejebe, hogy rajtuk es a szavazoikon kivul mindenki nemzetellenes es ellenseg.
2018. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

maguk a kérdések provokációk mert nem te találtad ki őket, hanem az újságból olvastad


kérdezz normális kérdéseket ne ellenzéki propagandát és szívesen válaszolni fog mindenki

2018. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
2. Komolyan gondolod, hogy a korhazi allapotok es az orvos hiany a propaganda, nem pedig a neonaci beszedek?
2018. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Na ha valaki kérdezi, hogy mi a baj az átlag fideszes birkákkal, annak mutassátok meg a 2. hozzászólást.
2018. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

#2 vagyok


szívesen válaszolok bármilyen kérdésre amit nem tudok egy két másodperces google kereséssel egy újságcikkhez kötni

várom a kérdéseket

2018. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
En valaszoltam nekem erdemben, eleg hosszan, megis lepontoztatok
2018. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
A 39%-os véglény logikájával élve, a Fidesznek csak olyan dolgokat lehet felróni, amit az ellenzéki sajtóban még nem olvashattunk. Nice.
2018. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdemes vitatkozni az ilyenekkel. Egyrészt mert nem tesz jót az egészségednek, másrészt meg úgyse nyerhetsz, Orbán birkái úgyis megmagyarázzák. Úgyhogy inkább hagyd ott, legyen boldog a maga kis világában.
2018. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Okos ez a 39%os nem te tapasztalod, hogy szar a közép meg felsőfokú oktatás, nem hát hogy is tapasztalnád, hiszen átlagosan csak mindenki családjában van legalább két, három érintett. Orvoshoz se jár senki, nem látja a félig bezárt kórházi osztályokat, amiket azért kellett racionalizálni, mert nincs elég ápoló, nem látjuk csak az balliberális meg jobbikos propaganda hazugságai a simicska sajtóból. Nem látod a fideszes emberek cégeinek hízását, hogy L. János cége még akkor is vitte a homokot az egyik árvízi védekezéshez, amikor már rég levonult az ár, csak hallod az unokatestvéredtől aki vízügyes, meg utána L. úrnak kinő a földből egy kastélya, véletlen WOW dehát ezeket is a simicskista balibsista sajtó adja a számba.

A szar oktatás meg eü, meg lopás az pont három olyan dolog, amit bárki saját bőrén észrevehet.

2018. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert hívők.

Ha Orbán gyereket enne reggelire, az sem érdekelné őket, mert fanatikus Orbán hívők.


Másrészt meg primitívek, unintelligensek és birkák ahhoz, hogy átlássanak és értelmezzenek pl egy Elios ügyet.

És ezt nagyon jól tudja a Fidesz, ezért tolja nekik ezt végtelenül primitív sorosmigránsbrüsszelezést.

2018. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!