Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kezdenek el üvöltözni...

Miért kezdenek el üvöltözni ezért a Fideszesek?

Figyelt kérdés

Elég sokan hangoztatják a kedvencüket és mivel engem érdekel ez a dolog,mert mindenki ettől zsong,meg szoktam kérdezni tőlük,hogy mi a véleményük P.P. főügyész szerepéről,vagy M.Lőrincről,a stadionépítésekről,a kórházi állapotokról,vagy a fiatal felnőttek elvándorlásáról.

Semmi provokáció nincs a kérdéseim mögött csupán érdeklődés,mégis elkezdenek a kérdések után acsarkodni,meg más pártokat szidni és képtelenek érdemben válaszolni.Azt megjegyezném még,hogy a legtöbbjük nem is hallott még a kérdezett problémákról,vagy a két emberről,azt sem tudják kik ezek.

Szóval hátha vannak itt értelmesebb fideszesek akik válaszolnak nekem erre,hogy tudják mik ezek a dolgok, egyetértenek ezzel és ezért szavaznak a Fideszre és miért jók ezek nekik?

Pár idősebb ember az akivel beszéltem ők elmondták,hogy azért,mert 90e a nyugdíjuk és a nemrégiben kiosztott 10-10e,plusz a rezsiből -10e megér nekik annyit hogy oda x-eljenek,nem érdekli őket a többi.


2018. ápr. 7. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
A "fideszesség" az nem csupán egy politikai nézet, hanem egy vallás. Azt pedig senki sem szereti, ha a vallását kritizálják.
2018. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

8 és 11.De pont ez a lényeg,hogy nem vitázom velük,vagy kritizálok,csupán felteszek egy kérdést,hogy miért?És nincsen válasz 1 kérdésre se kivéve az említett lefizetett csóró pár nyugdíjastól.Utóbbiakat még meg is értem,mert azok az életben maradásért küzdenek a havijukból és 10-30e nekik jelentős bevétel.

De ahogy látom itt sincs rá válasz,úgyhogy tényleg lehet hogy ez egy vallás,abban pedig nincsenek érvek vagy tények,csak van és kész.

2018. ápr. 7. 21:54
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Madarat tolláról, embert pártjáról?! Van benne igazság. Most őszintén ki az aki egy Németh Szilárddal vagy Kósa Lajossal tud azonosulni és őt megbízni, hogy képviselje az érdekeit az Országgyűlésben? Ugyanolyan lekezelő, primitív, érvelésre képtelen, önálló gondolatokkal nem rendelkező pártkatona. Egyikben sincs meg a kritikus szemlélet a kormánnyal szemben, zokszó nélkül fogadja el azt amit ők harsognak. Már eleve az, hogy program nélkül készül egy párt a választásokra, a kampány során csak mocskolódik, másokat járat le, semmi jövőbe mutató terv vagy cél migránsozáson kívül. Mert az szerintük rendbe van, ha van egy házam, ami köré építek egy szép nagy kerítést, hogy megvédjem, de közben meg összedől. Tehát elmegy pusztán érzelmek alapján listára szavazni. Legyen. De, hogy például egy rezsibunkóra szavazni, na az már veri a plafont.


Szóval kedves kérdező ilyen emberekkel bármilyen vita teljesen értelmetlen, meddő próbálkozás. Olvass el egy 888.hu cikk alatt pár kommentet, ugyanezeket írná ide az összes. Vagy max azt, hogy boldog karácsonyt...

2018. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!