Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról, hogy semmiféle programja nincs a fidesznek az elkövetkezendő 4 évre?

Figyelt kérdés
Csak a migránsozás megy, de mégis vásárolható letelepedési kötvény, illetve a "békésen kopogtatókat" is beengedik. Saját magukat hazudtolják meg...
2018. ápr. 8. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy van programja:

- Soros

- Migráns

- Brüsszel

- ENSZ

2018. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Provokálunk?
2018. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok fideszes, de mindjárt megérkeznek és azt fogják írni: Meg kell állítani a migránsokat és Sorost! Megkövetelte a haza! Isten áldja Dr. Orbán Viktor vezért! Nem akarom hogy az unokáimat megegyék a négerek!
2018. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem a propaganda műsort nézem például. Mert a felszínen tényleg sokminden nevetséges. Ahogy a felszínen, az összes párt az. ;)

Fideszes szavazó

Puszika

2018. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Ez a többire is igaz. Egyik párttól sem hallottam semmilyen programot. De hiába is álltak volna elő bármivel, kampányidőszakban eleve nem hiszek el senkinek semmit, még azoknak sem, akikre szavazok. Az elmúlt években szerzett saját tapasztalatok alapján döntök.
2018. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel?
2018. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De akkor adjatok már egy linket, mert én neten nem találtam semmiféle programot tőlük, porovkálás nélkül kérdezem
2018. ápr. 8. 18:08
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

van programjuk: folytatják a gátlástalan hazudozást, hatalmi arroganciát, félelemkeltést, migránsozást/enszezést/sorsosozást/brüsszelezést.


ezekkel az arcokkal:

pintér sándor, Tiborcz, Orbán Viktor, Rogán Antal, Kósa Lajos, Mészáros Lőrinc, Habony Árpád, Andrew G. Vajna, Ráhel, Dömötör Csaba, semjén Zsolt, balogh Zoltán, tarlós, deutsch tamás, garancsi, pharamon (ja, őt már eltették láb alól)

2018. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Tény, hogy túltolták a migránsozást és a Soros kampányt, de ezek valós problémák.


Jól áll az ország az összes gond ellenére. Majd dönt a nép. Ha nem tetszik az eredmény, majd leváltjuk a népet...

2018. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem mindegy? Fideszesként mondom, hogy úgysem lenne igaz.

Én elégedett vagyok a Fidesszel, a magas részvételi arány miatt félek, de ha mégis nyer, folytatja, amit eddig elkezdett.

2018. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!