Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Hová mentek...

Fideszesek! Hová mentek ünnepelni?

Figyelt kérdés
Nem elég hogy megvan a 2/3, az is bizonyított hogy nem a nyuggerek meg a cigányok által, pl Borsodban nem is mentek szavazni.
2018. ápr. 8. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Hely mindegy, de a csalódott kommentek édesek "csaltak" "beengedett migransok szavaztak rá" "bejött az agymosás az atvnek meg 444nek igaza volt"
2018. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A letelepedési kötvény!!! Ma erre iszunk valamit! :D

A baloldal nagy Jokere :D

2018. ápr. 8. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Én már úton vagyok, a casatlakozásra várok a reptéren.☺ Majd ha megérkeztem a Föld egyik legszebb helyére, megünneplem a jó híreket.
2018. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Mecsetbe
2018. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Muszály rossz nevén nevezned a dolgokat? Emberek vagyunk hibázunk érthető de ne szits rasszista gyűlöletet meg antifehér raszista neonáci dolgokat . A média szuperül befagyasztotta az agyadat és az összes gyakoris emberkét. Hová mentek ünnepelni fideszesek ez rendkivül lealacsonyító kérdés még s rovatban is . Jó lenne ha a gyakori oldal belenne fagyasztva . Nem lenne ekkora probléma semmiből és akkoe nem lenne minden percben lelketlen kérdések meg olyanok is amiknek értelme nincsen. Ennyi leszavaztalak titeket. Persze azoknak nem akarok ártani félre ne értsétek de amit elején mondtam tegyétek helyre .
2018. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A baloldal terméke.
2018. ápr. 9. 00:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A tollasbálba
2018. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!