Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért ilyen...

A fideszesek miért ilyen kárörvendőek?

Figyelt kérdés
Akárhol nézem a fideszes kommenteket, mindenhol jön a "Sivalkodjatok libsik!", meg a "Most megszívjátok balosok!". Tipikusan olyan, mint amikor az iskolában kiközösített, szétvert gyerekbe még belerúgnak egyet a földön, és leköpik. Ha olyan jó a Fidesz, akkor miért is szívná meg bármelyik magyar? Akkor nem épp az ország többi részét is az örömre kellene buzdítani, hogy majd meglátják milyen jó lesz nekik? Vagy a szavazópolgárok több mint 50 százalékának a szembeköpése a nemzeti egység?
2018. ápr. 9. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Most konolyan, mi lett volna, ha fordítva alakul az állás? Ugyanez, csak a másik oldalról.
2018. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindig csak a másikra mutogatás. Az "lehetett volna", de nem az lett, inkább a mostani helyzetet kellene értékelni.
2018. ápr. 9. 14:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hát na.

De egyik oldal sem túl elegáns most ilyen szempontból, ha csak az itteni válaszokat nézzük!

2018. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább cinizmusnak nevezném, ha egy jelzőt kéne mondani ami jellemzi a Fideszeseket akkor az a cinizmus
2018. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha tudnád miket kaptam a nyilvános válaszokban is és a személyesen nekem küldöttekben is csak azért, mert meg mertem cáfolni az állításaikat, le mertem írni, hogy másként látom a dolgokat, ha hallgattad volna azt a sok mocskot, amit bszéltek rólam/rólunk, csak mert a fideszt támogatom - akkor értenéd miért esik jól most egy pontosan ugyanolyan sértő, mocskolódó szövegre végre odaírni, hogy "sivalkodjatok csak libsik" vagy hasonlót.


Meg sem közelítem vele azt a sok mocskot, amit rám zúdítottak, zúdítanak azóta is.

2018. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

Mert megérdemlitek.

Nem dolgoztok, élősködtök, és mellé nagy a pofátok. Egyértelmű hogy tetszik, hogy újabb négy évig végig kell néznetek, hogy kuss.

2018. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert vérre menő harcnak gondolják ezt. A politika egy alantas művészet, ami éket ver ember és ember közé.


De ez bárkire igaz lehetne.


Aki hajlamos az ilyen stílusra, teljesen mindegy a politikai hovatartozása, úgy fog viselkedni.


Az embernek saját magában kell a békéjét és az egyensúlyt megtalálnia...csak akkor fog és tud motiválni másokat bármilyen változásra. 1 hét múlva úgyis mindenki tovább lép a dolgon.

2018. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Az ellenzéki szavazók meg büdös románoznak, a nyuggereket szidják és lebutáznak minden nem pestit.
2018. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Én mondhatni Fideszes vagyok, de nem szoktam ilyen szövegekkel jönni. Ellenben én az ellenzéktől nagyon durva dolgokat kapok azért, mert Fideszes vagyok. Pár példa: Agy mosott Fideszesek, birka Fideszesek, ismerősek ezek a szövegek valahonnan?
2018. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amit a pár példánál írtam, nem azok a durva dolgok.
2018. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!