Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartotok attól, hogy...

Ti nem tartotok attól, hogy ez a nagy részvétel amiatt van, hogy a Fidesz ügyesebben mozgósított?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

Nem fikció, általánosítás.

Ha elégedettek lennének az ország helyzetével, nem élnének külföldön.

2018. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%

"Nem fikció, általánosítás."

Pont ugyanannyira, mint az, hogy a magasabb részvétel csak az ellenzéknek kedvez.

2018. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Ez jó eséllyel azt jelenti, hogy olyanok is elmentek szavazni, akik ugyan nem kimondottan fideszesek, csak félnek a migránsoktól, Sorostól.


Az ellenzék semmivel nem mozgósított jobban, mint a legutolsó választáson, a kételkedők, párt nélküliek ugyanúgy nem szavaznak, szóval sok bizakodásra nincs ok annak, aki kormányváltásban reménykedik. Igazából itt a fideszes kétharmad a kérdés, amire szerintem jó esély van.

2018. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt hittem az ingyen sör miatt mentek ennyien, vagy csak itt osztogatták? :P
2018. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
A fideszre tettem 10 millio forintot,ne izéljetek már.
2018. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Megtalált privátban az egyik agyhalott.

Szerinte "bérenc" vagyok, mert reálisan látom (ellenzékiként), hogy nettó fikció azt feltételezni, hogy mindenki ellenzéki aki nyugaton dolgozik és mindenki ellenzéki szavazó aki eddig nem szavazott de majd most!

Na ezért lesz még a Fidesz hatalmon 2030ban is!

2018. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
@17: Akkor ezek szerint ez az alulművelt mást is betalált. Soha életemben nem szavaztam a fideszre, most sem, csak reálisan látom a helyzetet, megalapozott, érvekkel alátámasztva írtam ezt le. Ezzel nyilvánvalóan nem tudott mit kezdeni.
2018. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A jó édes ***** válasza:
0%

"Nem fikció, általánosítás.

Ha elégedettek lennének az ország helyzetével, nem élnének külföldön."


Még szerencse, hogy a földrajzi helyhez kötött munkák nem léteznek. Több Antarktisz-kutatót Szegedre! A MOL iraki olajkútjait költöztessük Debrecenbe! Az erdélyi, fel- és délvidéki magyarokat beköltöztetjük Miskolcra! Minden külföldi kiküldetést ezentúl Pécsre kötelesek szervezni a cégek!

2018. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!