Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán marad?

Szerintetek Orbán marad?

Figyelt kérdés

Az fb oldalát nézve elkepedtem hogy milyen hatalmas tömeg kommentelt neki, hogy " hajrá Fidesz!"

(Nem vagyok Fideszes.)



2018. ápr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2018. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim válasza:
60%

#12

Akármekkora felùjìtások vannak,ha egyszerűen alig van orvos.Csabán a sürgősségin és még egy másik osztályon egy ismétlem EGY orvos van.Cseszheti a csilivili csempét ha nem tud egyszerre 30 betegre ügyelni.

A gáz ára iszonyű magas még mindig.20%-22% felette vagyunk még mindig.

Felùjìtás ide vagy oda a kivándorlás nagy méreteket ölt.

Külföldi tőke olcsò munka ereje vagyunk.

Aki külföldön él és onnan szavaz haza az meg eléggé....

Nem ő szìv a csòròság miatt,a korrupciò miatt.

Az épìtő ipari árak és a benzin ára magas és még nőni is fog rendesen.


A papìr adatok könyen hamisìthatòak.

Cseszhetjük a rengeteg beruházást,ha rengeteg hitelünk vagy és az oktatásunk a béka feneke alatt.

2018. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
26%

# 39/54 és a többi hasonló hozzászólónak:


Hányan szavaztak Londonból, Moszkvából és igy tovább? Valahogy őket nem emlegeti senki, pedig nem itt élnek, de mégis beleszólnak úgymond az itteni ügyekbe. Hogy is van ez?



A határon túli szavazatok nélkül is 2/3-os többséggel győzött a Fidesz, szóval ez elsősorban az ITT élő magyarságnak köszönhető és nem azoknak, akik kint élenk :)


Szóval lehet rinyálni stb, hogy ez meg az ne szavazzon, akkor is..az itteniek szavazták meg ismételten a Fideszt.

Ez van, nincs mit tenni :)

2018. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
60%

Te agymosott barom! Szerintem az, aki Londonból szavaz, az vajon miféle okból húzott el innen? Össze sem lehet hasonlítani a kettőt! Ezt amúgy "kedves vezetőd" is pontosan tudta, hogy a nyugatra ment magyarok az "ellenségei"....mit gondolsz, véletlen, hogy ők csak konzulátuson szavazhattak, a "határon túli magyarok" meg levélben is?

Mi van veletek? Komolyan! Tényleg ennyire buták vagytok?

2018. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó. Apád a nagyon hülye ok?:) Szólok, hogy én nem boritékban szavaztam :D

Amúgy a boriték nemcsak egy üres szavazólapot tartalmaz, de gondolom nem jártál a dolgok után, hanem csak a pofádat jártatod.

Majd meglátjuk, hogy a londoniak stb hogyan is szavaztak, hiszen a te teóriád szerint, Orbánra senki aki kiköltözött :D

Na mindegy. Anyukádnak mond, hogy agymosott, ha már van egy ilyen kretén gyereke. Amúgy ha a külhoniak pl. MSZP-re szavaztak volna, akkor menne az éljenzés, hogy "De jó, hogy vagytok, szavazzatok csak!" Viszont az áruló komcsik tudják, hogy a hátba szúrásuk után tőlünk nem remélhetnek szavazatot, igy marad a rinyálás.

Én tegnap ünnepeltem, te meg nyugodtan verd tovább a fejed a falba, nekem 13 :D

2018. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, ünnepelj, jogod van hozzá.

Vertem a fejem a falba, így ahogy mondod, de látva benneteket, gyorsan elengedtem ezt a dolgot. Tudomásul veszem, hogy itt én vagyok a kisebbség, és igazad van, ha nem tetszik nem kell itt élnem.

4 év múlva meg lesz a 3/3 is ne aggódj! Volt már ilyen máshol is, máskor is....Mindig nagyon jól is jártak vele a nemzetek... Szóval:

Hajrá FIDESZ, Hajrá Magyarország!

2018. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
80%
Személy szerint nekem se tetszik, hogy aki elment az szavazzon arról, hogy mi legyen itt nekünk. Én se szavazol arról hogy ott mi legyen ahova ő ment.
2018. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
66%
VESSZEN A FIDESZ!!!
2018. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Arra várnod kell minimum 4 évet. De addigra Orbán megtanulja Putyintól, hogyan kell átmenteni a hatalmat. Szolj a migránsaidnak hogy minimum 4 éet várniuk kell a határon, kezdnek el sárkunyhót építeni. Soroljam hogyan kell?
2018. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
75%

"Hányan szavaztak Londonból, Moszkvából és igy tovább? Valahogy őket nem emlegeti senki, pedig nem itt élnek, mégis beleszólnak úgymond az itteni ügyekbe. Hogy is van ez?"


"Te agymosott barom! Szerintem az, aki Londonból szavaz, az vajon miféle okból húzott el innen? Össze sem lehet hasonlítani a kettőt!"


Te agymosott barom! Szerinted az, akit átlépett a határ, tehet arról, hogy nem Magyarországon él? Aki Londonba ment, az magától ment. Aki viszont Kolozsváron született, az nem tehet róla, hogy az ma már nem Magyarország része! Össze sem lehet hasonlítani a kettőt!

Ráadásul aki Londonban szavazott, annak az állandó lakcíme itt van, Magyarországon, vagyis saját bevallása szerint hivatalosan igenis itt él. Akkor miért olyan nagy gond neki elmenni szavazni? Ha a gyakorlatban mégsem itt él, akkor szüntesse meg a magyarországi állandó lakcímét, máris szavazhat levélben, mi ebben a bonyolult? Vagy jó, tartsa meg, de akkor meg ne jajgasson, hogy milyen macerás elmenni szavazni: ő választja a macerát azzal, hogy azt hazudja, hogy állandó jelleggel itt él, pedig nem is.

2018. ápr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!