Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán marad?

Szerintetek Orbán marad?

Figyelt kérdés

Az fb oldalát nézve elkepedtem hogy milyen hatalmas tömeg kommentelt neki, hogy " hajrá Fidesz!"

(Nem vagyok Fideszes.)



2018. ápr. 7. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
62%
Bocsássatok meg nekik, nem tudják, mit beszélnek.
2018. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 felkelhetetle ***** válasza:
66%

Én is külhoni magyar vagyok (vajdasági) igaz nem erdélyi, bár már Magyarországon élek életvitelszerűn (munka stb.) így jogosnak találom hogy szavazhassak én is.

Szerintem is igaza van annak, aki azt mondja vonjuk meg azoktól a szavazati jogot, akik nem élnek Magyarországon, vagyis nem rendelkeznek magyarországi lakcímmel.

Viszont ha már kaptak illetve kaptunk szavazati jogot annyit mondhatok a külhoniak javára, hogy baromi nehéz nem a Fideszre szavazni, hogy csak a Fideszes média, propaganda ér oda az emberekhez. Valljuk be az ellenzék sem nagyon teszi oda magát, hogy inkább rájuk szavazzanak a külhoniak. Ezt általánosságban mondom, természetesen én nem a Fideszre szavazok mert a saját bőrömön tapasztalom a magyar valóságot és nem csak a virtuális médiából tájékozódom (M1, Tv2, Origo, Echo tv, egyéb felvásárolt médiák).

2018. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim válasza:
63%
szerintem ez olyan, hogy válaszd ki a kakából a jobb kakát
2018. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó! Én írtam a 40-es választ. Örülök, hogy vannak olyanok mint Te. Tekintve, hogy az országban mi megy, nem csodálkozom azon, amit mondasz a propagandáról.

Tudod, saját magam köpöm szembe -szerintem sokan vannak ezzel így- mert én anno "mellettetek" tettem le a voksom. Hogy igen, van joguk a határon túliaknak, és segítenünk kell, ha tudunk -de a történet második fele, hogy ez nem válhat Magyarország kárára... Az itthoniak ezt, ami manapság a választásokon megy, úgy éljük meg, hogy cserben hagytak minekt a határon túli magyarok, hogy így állnak bosszút olyasmiért, amiről érdemben nem tehetünk. És felháborít, hogy én legyek hazafi, a határontúli "magyar" meg nem az!

Tizen éve járunk motorostalálkozókra...több motoroson ingyen belépéssel várták/várják a határin túliakat...sok jobb oldali, revizionista, radikális jobbos gyűlik ott össze: nem mindet tudta megvezetni a fidesz, és ők mélyen csalódtak azokban a "magyarokban" akik majd egy évszázadon át kitartottak, most meg eladják magukat kilóra V.Iktor-nak... Ez mélységesen elszomorít, és köze van ahoz, ami miatt kiábrándultam a nacionalista eszmékből...

A magyar (itthon vagy külföldön) egy csúszómászó nép lett, aki lefekszik valakinek, aki 2 fillért hozzáb*asz....

2018. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
*bocs, mostmár utolsó előtti
2018. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim válasza:
64%

Mindenképp marad az agymosott Fideszesek többen vannak mint az épeszű magyar állampolgárok

Így konkrétan el is rontották a fiatalok jövőjét, természetesen csak annak aki itthon marad és nem megy el

2018. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
8%

47.


Tudod, mint az autópályán. Az a sok hülye mind szembe jön.

2018. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
70%

Itt volt egy lehetőség hogy végre megszabaduljunk ettől a gyalázatos kormánytól,de nem a sok öregembernek meg a többi fideszesnek el kellett rontania Magyarország jövőjét.Soha nem értettem ezt hogy "CSAK A FIDESZ" de miért?? Nem is tudják hogy miért szavaztak rájuk Köszönjük szépen hülye elmebeteg gyökér népség...(Erre vártam már mióta,volt egy lehetőségünk)

Tisztelet a kivételnek .

Különben meg annyira félnek a menekültektől,de nem lepődnék meg rajta hogy egy 2 éven belül mi lennénk azok a mostani kormány miatt na majd akkor lehet sikogatni

2018. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim válasza:
79%
Pff erdélyiként egyet értek azzal, hogy nem igazán kellene szavazzunk, nem is szavazok, mint ahogyan a legtöbb ismerősöm sem - tehát nem a mi szavazatunkon fog múlni ... de azért le haszonlesőzni egy erdélyi magyart, gusztustalan :'D
2018. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
90%
marad
2018. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!