Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok, erről...

Fidesz szimpatizánsok, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qZz3U3knj28


Mit tett értetek a Fiedesz, amiért olyan elfogultak vagytok azzal a bűnbandával, hogy képesek lennétek újra megválasztani? Értem én, hogy megállította Brüsszelt, Sorost meg most már az ENSZ-t is.



2018. márc. 24. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Az ellenzéki média ATV +HírTV sosem adja le a valódi híreket. Mindíg arról van szó, hogy ez lopott meg az lopott, pedig nem is tudják az adatokat. Meg arról van szó, hogy Mészáros Lőrincz nyerte a közbeszerzést. És akkor mi van?


Az SZDSZ alatt állandóan az idegen Strabag nyert és emiatt több magyar lett öngyílkos. Most magyar nyer ez a baj ?

2018. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Ezt egy nyugdíjas osztotta meg facebookon, aki nem Fideszes. Járni sem tud, rokkant. :P.
2018. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ezt egy nyugdíjas osztotta meg facebookon, aki nem Fideszes. Írni sem tud mert analfabéta, és rokkant szegény, látássérült (mindkét szemére vak), amúgy is teljesen süket szegény... ja és teljesen le van bénulva :(


Semmi kapcsolata a külvilággal :P

2018. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ma esélyem adódott beszélgetni egy fideszessel. Értelmes ember, szóval meglepődtem amikor azt válaszolta, hogy Orbánra szavaz.

Azt mondta a korrupciónak fejet tudnak hajtani, mivel amúgy is lopna minden párt. Illetve nincsen olyan párt akire rámernék bízni a szavazatukat a Fidesz helyett. Egyedül a Jobbiknak lenne esélye, de azt mondták, sajna nekik meg nem tudnak hinni, mert 2 éve még "zsidóztak".

De azzal egyet értettek, hogy még nagyon tojáshéjas demokrácia van az országban, illetve nem illendő, hogy a média 70%-át átvette a kormánypárt, mert így könnyen megvezethetik az embert. De ez is elhangzott, idézem: "Hát félünk a migránsoktól.." 😅😅😅😅


Engem mondjuk nem érdekel, akármennyire is sikerült a Fidesznek ez a zsidózós jobbikos propaganda, én engem nem tántorít attól el, hogy rájuk szavazzak. Ők a legerősebb ellenzéki párt, nekem már ezis elég.

Ha amúgy is lop minden párt sokak szerint, akkor mégis miért ne lehetne egy újat megszavazni? Egy próbát megér. Már azért is megérné, mert nem egy orsós lenne a komrányfőnk.

Ha az sem jön be, megyünk másra szavazni, addig amíg nem találunk jobbat.

De egy biztos, Magyarország történelme során még nem volt ekkora korrupt maffia a kormányon mint a mostani. És a Fidesztől csak jobb lehet. Még a kétfarkúak is jobbak, igaz a végtelen sört nem szeretem, de az örök élet még jól jöhet :)

2018. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
6: teljesen egyetértek. Orbán nálam is elérte, hogy többet ne szavazzak rá. Jöjjön más. de hát ugye, amíg az emberek a korrupciónak tapsolnak, Magyarország sose lesz normális ország, megmarad putrinak. Részvétem.
2018. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
#1: A leírtak zöme EU-s pénzből van finanszírozva, az meg nem a kormány érdeme. Még az "Állítsuk meg Brüsszelt" plakátokkal is EU-s pénzből pakolták tele az országot.
2018. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na közben törölték
2018. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt tette hogy nem kommunisták. Magyarországon már ez is nagy szó ha politikusokról van szó.
2018. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#9: Nem ismerem a múltját, de amit itt elmond, azok tények.
2018. márc. 24. 22:54
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Orbánt soha többet! Kb 30 volt fideszes ismerősöm van, és idén mind a Jobbikra szavaznak!
2018. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!