A Fidesz-szimpatizánsok hogyan értékelik, hogy a kormány politikai plakátokat fest le, miközben a Fidesz a kormány nevében, közpénzen nyugodtan hirdethet?
Már alapból visszás, hogy a Fidesz politikai nézeteket terjeszthet, politikai véleményt mondhat a kormány nevében, az adófizetők pénzén, "társadalmi célú hirdetés" címen. De hogy ezt csak a Fidesz és holdudvara teheti meg, azt nem tudom, hogy lehet elfogadni, még ha Fidesz-szimpatizáns is valaki.
Tudom, kicsit régebbi a téma, már amikor a plakáttörvényt megszavazták, lényegében kiderült, hogy ilyen akciók lesznek, de azért mégis nagyon durva ezt élőben látni. Tényleg elég "komcsi" módszer, magát a módszert sem értem, miért kell sürgősen kiszállni és festeni.
Had hirdessenek, tudja meg mindenki milyen gonosz Soros György!
A Fidesz hatalmi időszaka alatt többet fejlődött az ország mint a előtte a rendszerváltás óta összesen.
Kampány időszakon kívül, ha jól tudom tilos kampányolni, tehát nagyon jól teszik, hogy lefestik.
A kampányidőszak a válaszás kihirdetésétől a választás napjáig tart, akkor lehet, most nem lehet.
Kb. januárban ki szokták hirdetni mikor lesz a választás, azt illene megvárni.
bezzeg az MSZP idején a PÁRT pénzéből ment a propaganda
most meg valahogy nem :)
az biztos nem közpénz volt, arra gondolni sem merek
3#
Ahhoz képest a Fidesz kampányolhat...
A CÖF pl. mi nap kapott fél millárdot a Vityától hogy kampányolja a Fideszt.
Vagy pl. Andy Vajna megkapta az összes magyar kaszinót, cserébe Vajna úr felvásárolta a Tv2-őt, és az ellenzékről hazudozik és a Fideszt ajnározza a nap 24 órájában.
Habony Árpád és Mészáros is úgyszintén kapott 1 kis zsebpénzt a Viktátortól, cserébe ők is médiafelületek 100-ait vásárolták fel, és a párt szavait nyomatják ott reggel, délben és este. (rádió, internetes portál, újság...)
És eközben az ellenzéki plakátokat, amik a pártok tulajdonát képezik, rendőrökkel tépetik le a helyükből, fittyet hányva arra hogy ez magán tulajdon, hogy ez bűncselekmény. De ebben az országban Orbán Viktor csicskái mindent megtehetnek annak érdekében hogy minél több hazugság legyen a köztudatban az ellenzéki pártokról, és az igazságból amit a Fidesz összelopkod, minél több legyen elhallgatva.
Ferenc József: Jogos a felvetés, a Fidesz se kampányoljon, se civil szervezet a nevében. Én a Soros plakátokat is leszedetném.
Januártól áprilisig lesz idő a kampányra, akkor kéne csinálni ezeket.
"és az ellenzékről hazudozik"
ja, mert róluk aztán nagyon kell hazudni
az a sok szent ember
# 4
Hagyjuk már a folytonos MSZP-zést (meg Gyurcsányozást), én biztos nem mondtam, hogy ők jók voltak.
# 7
De pont ez a baj, hogy azt meg ők döntik el, mi a politikai plakát, és mi nem. Így a Fidesz Soros-kampánya közérdekű tájékoztatásnak minősül, kormányzati pénzből, a kormány nevében, holott se nem közérdekű, se nem tájékoztatás.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!