Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok mikor ábrándulnak...

A jobbikosok mikor ábrándulnak ki Vona Gáborból?

Figyelt kérdés
Gyökeresen mást hirdet, mint pár évvel ezelőtt. Nekem furcsa, hogy a nemzeti radikálisok még mindig támogatják.

2018. febr. 3. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
Mikor kirugta Novák Elődöt. Azóta nem vagyok jobbikos csak jobboldali választó akinek nincs kire szavazni.
2018. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A kérdés Vona Gáborról szól.

Novák - győzelem esetén - még bőven kaphat szerepet!

2018. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"Győzelem esetén". Nos ez az, ami Vonával az élen nem lesz. Annyi ismerősöm megmondta, hogy nem fog elmenni szavazni, mert szeretné, ha Vona lemondana. Többek között én is. Úgyhogy sok sikert a bukáshoz! Már csak 2 hónap!
2018. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

13: "Annyi ismerősöm megmondta, hogy nem fog elmenni szavazni," - nagyon "érett" választói gondolkodásra vall az ismerőseid struccpolitikája...

Szívjátok csak az Orbán erjedő lihegését!

2018. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Vannak, akik mar kiábrándultak, mások meg nem. Orbán is eljutott liberalizmustól az illiberalizmusig, mégsem ábrándult ki belőle olyan sokan. Akik meg igen, azok helyett jöttek mások...
2018. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Allah tudja, de nem hiszem hogy a nemzeti radikálisok annyira támogatnák hiszen mivé lenne később.
2018. febr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14. Nem igazán érdekel, mivel eddig sem politikusoktól vártam életem jobbá tételét. elég sokan várjuk az egyik áruló (vona) bukását. A következő majd orbán lesz. Csak őt nem vona fogja buktatni.
2018. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jah és 14., csak mellékesen: minden 4 évben közel 4 millió ember nem jár szavazni. Vajon mind struccpolitikát folytatnak? Vagy inkább veled ellentétben már rájöttek, hogy minden politikus egyforma? Lehet ők értelmesebbek, mint te vagy.... És örülj neki, hogy sok exjobbikos nem megy szavazni, mert kb annyira pipák vonára, hogy a fideszre is képesek lennének szavazni....úgyhogy inkább köszönd meg, hogy nem gyengítik a jobbikodat...
2018. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Úgy látom, te vagy az a kolonc, akitől Vona még időben megszabadult; mielőtt a mélybe húztátok volna a Jobbikot.

Nem Vona a korrupt tolvaj, hanem a miniszterelnök és annak familiája!

Ha nem tudod a különbséget, akkor jó lenne ha nem okoskodnál...

2018. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!