Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok mit gondolnak...

A Jobbikosok mit gondolnak Karácsony Gergőről? Tudnák támogatni egy technikai kormány erejéig?

Figyelt kérdés

Úgy értem a jobbikos szavazók szerintetek, vagy ha azok vagytok akkor ti?


Értve itt azt, hogy Puzsér Róbert, illetve Heller Ágnes gondolatai alapján, tehát gyakorlatilag azért, hogy utána tényleg szabadon versenyezhessenek, tehát ahhoz, hogy Polt Pétert elmozdítsák, az alkotmánybírókat elmozdítsák, és elkezdődhessen a kivizsgálása mindannak a korrupciós helyzetnek amit mindenki tud, a médiatörvényt kiírják, arányosítsák a parlamentet, majd tehát új választást írjanak ki. Azt a kockázatot vállalni kell, h ogy utána megint a Fidesz nyer de többé nem 2/3-al, és nem élhetne vissza, és a rákövetkező választáson már más helyzet lenne.


Illetőleg a Jobbikosok nagy része is elég progresszív, globalizáció probléma kezelő változást várnak, ami tulajdonképp még egy összekötő. Kompromisszumot kell kötni.

Kibírná a Jobbik a támogatását mások mellett csak ezért? Miért igen, miért nem? Ha őt nem akkor kit?



2017. dec. 21. 19:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha egyes politikusok kijelentéseit, ismerve, amíg kikiáljták a IV. Magyar Köztársaságot.
2017. dec. 21. 19:11
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a teknikát. A vallást szeretem
2017. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Jobbikos véleményt akarsz? Én a kezdetektől rájuk szavaztam, előtte a MIÉP - re, ezen lét párton kívül soha nem szavaztam másra, és '94 - ben már szavaztam.


Nos, egy valódi radikális erő nem áll össze egy karácsony gergővel. Puzsér egy bohóc, Heller nyanyát meg csak válogatott szitkok között emlegeti egy nemzeti radikális.


A jelenlegi Jobbik egy rakás szar, és bele fog bukni abba, amit csinál.

2017. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Karácsony Gergő csupán egy béna báb, ami ki van téve a kirakatba. A csomagban sajnos ugyanaz a kutyakaki van, mint korábban. Nem hiszek azoknak, akik egyszer (többször) már hazudtak. A jobbik végleg bele fog bukni, ha netán összefog ezekkel. Csak akkor lenne kompromisszum ha előtte a DK és az MSZP a pöcegödörben végeznék. Pont ott, ahová a Fideszt is kellene rakni.
2017. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as, ez egy vélemény csak nem arról amit kérdeztem. Konkrétan arra válaszolsz, hogy se a Jobbikban se másban nem találod már magad, mert gyakorlatilag már nincs aki legitimálná a nézeteidet. Ez nem ide tartozik.


4-es, oké, de fent kifejtettem, hogy miért is. Nem logikátlan akkor sem támogatni a legnépszerűbb politikust ha egyébként nem értek egyet vele, azok érdekében amit fent írtam. Azokért a dolgokért amiket soroltál, bezárólag azzal, hogy a DK_t, meg a Maszopot a süllyesztőbe küldjük a Fidesszel karöltve, azért, jogállamban lehet küzdeni. Hogy azt visszaállítsák azért kompromisszumot kell kötni, talán nem?

2017. dec. 21. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nincs az a kompromisszum, aminek a keretein belül el tudnám képzelni azt, hogy az MSZP és/vagy DK újra hatalom közelébe kerüljön bármennyi időre is, bármilyen célból is. Ha ennek az az ára, hogy a Fideszre kell szavazni, hát legyen! Kedves balosok, előbb takarítsátok el a szemetet a saját házatok tájáról, aztán beszélhetünk összeborulásról. Meg akarjátok tisztítani az országot a Fidesz maffiától, hát rendben, de az MSZP és a DK legalább akkora fertő, mint a Fidesz.
2017. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy te inkább élnél elnyomásban minthogy létezzen balliberális oldal is?
2017. dec. 21. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok MSZP-s, de Karácsony eddig szimpatikus.
2017. dec. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

# 7/8 Időpont 12-21 21:45


Egyetlen dolog amitől félek hogy az MSZP-vel tényleg az a helyzet amit Tóbiás leírt. Amit külső szemmel tapasztalhatunk, hogy folyamatosan szivárogtatnak ki információkat, és nagyon a Fidesz malmára hajtják a vizet. Elképzelhetőnek tartom hogy az MSZP-ben vannak olyan emberek, akik a Fidesztől pénzt kapnak a belső pusztításért. Ezektől, meg a 2010-előtti politikai csőd bűnöseitől megkellene takarítani a pártot.

2017. dec. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez a választás nem az ideológiák harcáról, hanem a diktatúra csírájának elfojtásáról kell hogy szóljon!

Minden értelmes ember támogat egy Jobbik-bal oldali technikai egyezséget a magyar haza demokratikus jogrendszerének visszaállítása, a választási rendszer demokratizálása, a diktatórikus gőg végleges felszámolására! Ez történelmi feladata az ellenzéknek!

Jobbikos családként bármelyik ellenzéki jelöltre "átszavaznék" az egyéniben, ha csak egyetlenként szerepelne a fideszessel szemben. Még a DK-s ra is, pedig Gyurcsányt bottal sem piszkálnám...

2018. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!