Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok mit gondolnak...

A Jobbikosok mit gondolnak Karácsony Gergőről? Tudnák támogatni egy technikai kormány erejéig?

Figyelt kérdés

Úgy értem a jobbikos szavazók szerintetek, vagy ha azok vagytok akkor ti?


Értve itt azt, hogy Puzsér Róbert, illetve Heller Ágnes gondolatai alapján, tehát gyakorlatilag azért, hogy utána tényleg szabadon versenyezhessenek, tehát ahhoz, hogy Polt Pétert elmozdítsák, az alkotmánybírókat elmozdítsák, és elkezdődhessen a kivizsgálása mindannak a korrupciós helyzetnek amit mindenki tud, a médiatörvényt kiírják, arányosítsák a parlamentet, majd tehát új választást írjanak ki. Azt a kockázatot vállalni kell, h ogy utána megint a Fidesz nyer de többé nem 2/3-al, és nem élhetne vissza, és a rákövetkező választáson már más helyzet lenne.


Illetőleg a Jobbikosok nagy része is elég progresszív, globalizáció probléma kezelő változást várnak, ami tulajdonképp még egy összekötő. Kompromisszumot kell kötni.

Kibírná a Jobbik a támogatását mások mellett csak ezért? Miért igen, miért nem? Ha őt nem akkor kit?



2017. dec. 21. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

A Karácsonyt nem tartom semmire.


A "technikai kormány" néven nevezett agyrémet se.


A kettőt együtt meg ökörségnek tartom, már ne is haragudj. De jól el tudom képzelni, hogy kiknek a malmára hajtaná a vizet.

2018. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, inkább a baloldalnak kellene Vonát elfogadnia, mivel a Jobbik meghatározóbb erő mint az MSZP.

Karácsony szimpatikus, de - szerintem - nem igazán hiteles miniszterelnök. (de ne legyen igazam, mindenképp kell a technikai koala!)

2018. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Technikai kormány ?



Bruhaha !!!


Ha egyszer bejuttatják Gyurcsányt, akkor ott ő fogja fújni a passzátszelet, és a Jobbikról soha nem lehet majd lemosni, hogy ők juttatták megint hatalomra a táncos lábú igazmondót...


Meg kell nézni, mit csinált Gyurcsán a saját pártjával...

Szerintetek mit fog csinálni azokkal akiet politikai konkurrenciának tart?


Na !


Hát ÍGY kellene nézni azt a technikai koalíciót !


Az nem más, mint a csónak, amivel Gyurcsány megint a hatalomba vitorlázik !

2018. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én technikai kormányt úgy tudok csak elképzelni, ha technika órán kisautót csinálnak a gyerekek.
2018. márc. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!