Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok mikor ábrándulnak...

A jobbikosok mikor ábrándulnak ki Vona Gáborból?

Figyelt kérdés
Gyökeresen mást hirdet, mint pár évvel ezelőtt. Nekem furcsa, hogy a nemzeti radikálisok még mindig támogatják.

2018. febr. 3. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Orbán is volt kommunista, volt liberális, volt konzervatív és illiberális is, aztán kinek van meg a kétharmad?

A nemzeti radikálisok meg egyébként is degeneráltak, őket nagyon könnyű megvezetni. Elég volt lebůzizni a közmédiában és egyből elpártolt a kevésbé lojális réteg.

2018. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
A választások után szerintem kettészakad a párt.Max.10-1%-ra számíthatnak,utána Vonának fognak esni aki nem fog lemondani,hanem szakad a párt.
2018. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
10-15%
2018. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát az a sok degenerált elég sok mínusz szavazatot fog jelenteni, majd meglátod
2018. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Én nem ábrándultam ki
2018. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Én akkor, amikor bemondták, hogy kecskebaszó.
2018. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem hirdet mást, csak a Fidesz sajtója talál ki róla hetente újabb hazugságot. Mondjuk én annak örülnék igazán, ha Toroczkai lenne a Jobbik elnöke, Vona túl mérsékelt.
2018. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem támogatják. Egy - kettő még kitart, hisz benne, hogy csak álca Vona pálfordulása, de így is alacsony már a hitelessége.


A konzervatív, nemzeti érzésű embereknek fontos a hűség, nem dobnak el egy nézetet, vezetőt, pártot olyan könnyen. De ha az adott párt feladja az elveit, akkor nincs mit tenni.

2018. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Vona jól vette észre, hogy Orbán egyre inkább kihúzódik a szélre, ezért a Jobbik kormányrúdját inkább közép felé irányította. A Jobbiknak van részletes és normális programja; Vona a beszédében világosan kifejtette az álláspontját, ami - végre - valóban a magyarok érdekeit szolgálják. Az, hogy pár radikálisabb elfordult a Jobbiktól, az természetes és előre kalkulálható volt!

Van még egy hatalmas réteg, aki ingadozik, bizalmatlan, vagy nem döntött még - ők olyan sokan vannak, hogy ha valaki érdemben meg tudná őket szólítani, akkor megnyerné a választásokat. Erre a már lejáratódott pártok alkalmatlanok (Fidesz, Mszp, Dk,) így a lehetőség (ás a felelősség) egyértelműen azon pártok kezében van, amelyek még nem járatták le magukat - ilyen a Jobbik is...

2018. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

9.


Ehhez képest áll a legjobb esetben is 12 % - on. Meg fog bukni Vona mint Rottenbiller.

2018. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!