Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A GYIK-es kérdezők miért...

A GYIK-es kérdezők miért közlik tényként a demográfiai, és gazdasági fantazmagóriáikat?

Figyelt kérdés
Pl minden Fideszes csodát várt. Minden Fideszes Orbán Viktor fan. A Jobbik szavazók nagy része volt MSZP-s. Nem akarok többet sorolni... Persze elsősorban az MSZP-sekről van szó... :P :D
2010. jún. 6. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

"A GYIK-es kérdezők miért közlik tényként a demográfiai, és gazdasági fantazmagóriáikat?"


- tehát te, kedves kérdező azt állítod, hogy MINDEN GYIK-es kérdező tényként közöl bizonyos fikciókat


"Persze elsősorban az MSZP-sekről van szó... :P :D"


- azt is állítod, hogy ez elsősorban az MSZP-sekre vonatkozik


Most akkor felteszem a kérdést, hogy te, kedves kérdező, miért közölsz tényként efféle fantazmagóriákat???

2010. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát én Jobbikos vagyok, és mindig is rühelltem az MSZP-t.
2010. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én mint Fideszes nem várok csodát..,tudom,hogy ez egy hosszú menetelés lesz a Fidesznek helyrerántani az országot!Nem élek álomvilágban azért mert most a Fidesz van hatalmon!Amúgy egy kérdés,ha Fideszes vagyok milyen fan legyek????Kérdezz már meg egy Jobbikost,hogy Ő milyen fan... -.-"
2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ahjjjajjj... Ez tényleg ennyire bonyolult? :DDD


Vannak emberek, akik demográfiai, társadalom tudományi kérdéseket olyan flegmán kezelnek, hogy fantasztikus. Szemrebbenés nélkül leírnak olyanokat, hogy kik, miért szavaztak egy adott pártra. Persze mindenféle hivatkozás, hiteles forrás nélkül... Természetesen mindenki nagyon ért a közgazdaságtanhoz is, és a saját agyszüleményeiket kész tényként tárják a GYIK-es nyilvánosság elé. Természetesen szintén hiteles forrás nélkül...


"Persze elsősorban az MSZP-sekről van szó..." Gyerekek, ez mögött a mondat mögött van 2 smiley?


Na, ebből is látszik, hogy mennyire érdemes komolyan venni titeket. :)

2010. jún. 6. 22:30
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem nehéz a kérdés, értettem is, de még mindig nem értem, hogy mit keres ott a kiegészítés, mert az nem gazdasági, de még csak nem is demográfiai "fantazmagória".
2010. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de itt a fórumon az átlagéletkor 17...ne csodálkozz, ha hülyeségeket írogatnak néha. Egy átlagember, aki teszem azt Fidesz szavazó, akár csak én, az tájékozódik és tudja, hogy mit várhat. Csodálkozom, hogy ti nem tudjátok...komolyan néha úgy érzem itt mindenki hírzárlatban él.
2010. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ne használj olyan szavakat, amiket nem ismersz...
2010. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg könnyen érthető a kérdés, és parádésan szellemes, ahogy jogot formál magának arra, hogy épp az említett módszerrel vetítsen valami nem is egészen hülyeséget :P
2010. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!