Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A festők miért kérnek ilyen...

A festők miért kérnek ilyen sok pénzt az 5 napos munkájukért?! Kiszámoltam és kemény uniós fizetések jönnének ki 20 munkanappal számolva ilyen fél millio ft-os fizetések.

Figyelt kérdés
Kérdésem ha egy festő ennyit megkeres, akkor egy pénztáros, hentes vagy egy postás hentes miért nem kapja meg ezt a bért? Ezek mind keményebb munkák mint a festegetés!
2017. nov. 11. 00:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Hát igen, neki kéne állni " festegetni" azt' majd meglátod. Én legurítottam pár falat, de ha glettelni kellett ragasztgatni javítgatni akkor szakembert hívtam. Nem volt olcsó, de ha azt számolom hogy négy ember volt itt három napig, akkor mindhjárt nem annyi az annyi.

Becsülni kell mindenki munkáját. Vagy megcsinálni helyettük ingyen ....ha tudjuk.

2017. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!