Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán komolyan azt gondolja,...

Orbán komolyan azt gondolja, hogy nem ő osztotta meg az országot?

Figyelt kérdés
A beszédében többször is említette, hogy akik megosztották az országot bla, bla stb. stb, majd ő rendet tesz, újra egységes lesz a nemzet....
2010. máj. 30. 18:56
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

utolsó!

Tudod az agymosottság azt jelenti,hogy orbán akármit mond, a hívei el is hiszik,hogy az szent és igaz.Mint azt amiről a kérdésem szól. Nem az agymosott ,aki utálja a szocikat, te is utáld csak, ez nem számít. Pont ez az, hogy a béna szocik is belátják,hogy nem éppen úgy alakult a kormányzásuk ahogy szerették volna,míg orbán semmit nem képes belátni saját hibáiból. Ez a megosztottság kérdésének a másra hárítása, egyszerűen szánalmas tőle! A legnagyobb baj, hogy aki ugye agymosott, az minden mondatával egyet ért. Aki nem ,az viszont képes belátni azt,hogy a saját pártja miben hibázik/hibázott ....

2010. jún. 2. 20:27
 42/45 A kérdező kommentje:

"Ők utáltatták meg magukat"

Mint azt egyik korábbi hozzászólásomban írtam, sehol nem volt még öszöd és a megszorítások, mikor orbán kijelentette, hogy nem lehet ellenzékben a haza...

olvasd el május 30. 19:41-es hozzászólását is. Akkoriban még bőven egálban volt a két párt...

2010. jún. 2. 20:31
 43/45 anonim ***** válasza:
Nyilván fogalmad sincs miért mondta ezt...pedig emlékezhetnél mi történt akkor. Orbán előre megmondta mi lesz, és szóról szóra úgy történt minden. Ha egy kicsit többet informálódnátok, akkor tudnátok. Az, ha szerinted ez megosztás, nem pedig tény (ami pedig nyilvánvaló tény, a 8 év MSZP uralom bebizonyította, nincs min vitatkozni), az már nem az én problémám.
2010. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy olvasd el az egyik hozzászóló véleményét, érdemes lett volna! Orbán előre megmondta mi lesz és akkor már joga volt ahhoz, hogy a két párt szimpatizánsait egymás ellen hangolja? Nyilván fogalmam sincs miért mondta. Persze, mert én nem vagyok fidesz szimpatizáns és nem veszem be orbán szónoklatait, már nyílván fogalmam sincs a politikáról. Nem az a megosztás, hogy orbán megmondta előre, hanem amit kicsivel lejjebb olvashatsz. (de ha előre megmondta,hogy lesznek bizonyos megszorítások, akkor kérdem én, hogy a fidesz mégis miből valósította volna meg az akkori programját? Ezt pedig nektek fideszeseknek kéne belátni, hogy ő szint úgy megvezette a híveit akkoriban)


"Az osztotta meg az országot, aki:


- választási vereségét követően csalással vádaskodott, becsmérelte azokat, akik nem rá szavaztak

- azt mondta, hogy "a haza nem lehet ellenzékben", vagyis önmagát, pártját és annak szavazóit tette egyenlővé a hazával, kiközösítve mindenki mást

- kisajátította a kokárdát, és pártjelvényként viseltette a támogatóival

- a politikát az utcára vitte, és egyfolytában forradalmi hangulatot akart szítani, hogy destabilizálja a kormányt "

Na ez a megosztás kedves utolsó válaszoló!

2010. jún. 3. 11:26
 45/45 anonim ***** válasza:
46%
Orbán nem osztotta meg. Sólyom volt a megosztó - hogy kinek a sugallatára, azt már rád bízom - mert aki a parlamentben magyar létére nem fog kezet a magyarral, az kiközösítő, aki a nemzeti ünnepen elmegy a jelenlegi országból és fontosabb neki a Nagy Magyarország, az nem idevaló, maradhatot volna ott is és prédikálhatna ott tovább. Akit a szomszéd országban nem kívánatos személynek tartanak az levonhatná a következtetéseket és önként elmehetne nyugdíjba.
2010. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!