Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán komolyan azt gondolja,...

Orbán komolyan azt gondolja, hogy nem ő osztotta meg az országot?

Figyelt kérdés
A beszédében többször is említette, hogy akik megosztották az országot bla, bla stb. stb, majd ő rendet tesz, újra egységes lesz a nemzet....
2010. máj. 30. 18:56
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

tegnap 19:41!

Egy véleményen vagyunk!

Nem hiszem, hogy ez egy elkésett kérdés lenne, hisz olyat kérdeztem, amit orbán a beszédében többszőr is harsogott. Igen a szocik sok mindent elkúrtak, de az biztos, hogy nem ők osztották meg az országot. Sehol nem voltak még a megszorítások és az a bizonyos beszéd, mikor viktorka kijelentette, hogy nem lehet ellenzékben a haza, ország. Nálam ez igenis azt jelenti, hogy ő osztotta meg a magyar szavazókat. De a 19:41-es,ezt részletesen megfogalmazta. Amíg nem jött orbán ezzel a gyűlölet keltéssel, mondván aki nem ránk szavazott, az nem is magyar, addig én nem is láttam olyat, hogy barátságok mennek tönkre ,családok marják egymást azért,mert az egyik fideszes, a másik meg szoci.Nem tudom meddig jönnek még a fidesz politukusok a gyurcsányizmussal, de engem már marhára idegesít és untat,hogy folyton ugyanarról beszélnek,miközben gyurcsány már sehon nincsen. Kezdjenek el kormányozni és ne folyton a múltat említsék,hogy de rossz volt az nekünk.Szerintem az elkövetkező 4 évben,ezt fogjuk hallgatni a párt rendezvényeiken,ahogy Kósa mondta,az eskü tétel után kezdjük rögtön a kampányt! Váltsák be az összes igéreteiket, ám ha valami mégsem megy, ne kelljen már megint gyurcsányról hallanom.....

Mondja ezt egy független, aki átlátja mi folyik itt és nem mosta át az agyát sem a narancs, sem a szegfű!

2010. máj. 31. 11:43
 32/45 anonim ***** válasza:
52%
Azt gondolja, mert egy korcs.
2010. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, de totál igaza volt. Aki a szocikra szavazott, az nem használt az országnak, hanem ártott. Akár tetszik akár nem, ideje lenne beismerni, hogy elég szar lépés volt.
2010. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
46%

"A komment megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:43"


Kedves Kérdező, örülök, hogy más is látja hozzám hasonlóan a dolgokat. Még ha éppen nem is vagyunk túl sokan...

2010. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Még mindig ennél a lerágott csontnál tartatok? Gratulálok!
2010. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

ma 17:13!

Ezek szerint ha a bármelyik választáson azok akik nem a fideszre szavaznak, ők tehetnek róla,hogy nincs egység? Hát ha már demokráciában élünk,akkor ennek témának se kellene lennie,(orbán nem tudja mindenkinek átmosni az agyát) és nem is lenne az,ha az a bizonyos párt aki épp ellenzékben volt, nem tömte volna tele a választói fejét azzal a sok okossággal,hogy csak ők a magyarok stb.stb.

Az megint más kérdés,hogy a szocik sok mindent elcsesztek, de a kérdésem nem az volt, hogy a szoci párt jól kormányzott-e vagy sem.

2010. jún. 2. 19:07
 37/45 A kérdező kommentje:
LErágott csont, de akkor orbán se beszéljen folyton erről a rendezvényein,mert én így biztosan nem gratulálok neki
2010. jún. 2. 19:09
 38/45 A kérdező kommentje:
Pláne úgy, hogy olyan dumával kampányol, amit majd ő helyre hoz, amit ő cseszett el, ő alakította ki.
2010. jún. 2. 19:12
 39/45 anonim ***** válasza:

Egy generació felig az Orban utólsó 8 eveben nőtt fel,tulajdonkeppen mast nem hallahatott,mint Orban és a fidesz altal szított mocskolódast a szocikra.En sem örültem a szociknak,főleg az utolsó 4 evben tett sikertelen es hozza nem ertő politizalasok eredmenyeinek.

Orban viszont nem csak megosztotta,hanem megmergezte az új felnővő generaciót,de tovabb megyek nem csak azokat,hanem meg a csaladokon belül is ellensegkepet alakított ki.


Nezzetek majd meg 2 ev múlva,mi lesz itt,mililyen igereteket tud betartani,szerintem semmit.Az.hogy ő nyert,az elsősorban a vilagvalsagnak köszönhető,mert az emberek mar nem bíztak semmiben,jogosan!

2010. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
65%
Ja, hogy szerinted agymosottság, ha nincs jó véleményem a szocikról? Nem is akarok róluk jó véleménnyel lenni. Ameddig nem ismerik be a hibájukat addig nem állok szóba velük, csak kivételes esetekben. Ők csinálták, ők utáltatták meg magukat. Nekem pedig szívem joga utálni őket.
2010. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!