Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán komolyan azt gondolja,...

Orbán komolyan azt gondolja, hogy nem ő osztotta meg az országot?

Figyelt kérdés
A beszédében többször is említette, hogy akik megosztották az országot bla, bla stb. stb, majd ő rendet tesz, újra egységes lesz a nemzet....
2010. máj. 30. 18:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
60%

a jobbik osztotta meg, ugye Morvai:


"lesz két pecsétem, egy annak aki velünk van, és egy annak aki ellenünk van."


mi ez ha nem megosztás?

2010. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
azokra az időkre gondolok,mikor a Jobbik még sehol nem volt. fidesz-szoci párharc....
2010. máj. 30. 19:04
 3/45 anonim ***** válasza:
28%
Orbán egy rüh*s para*zt akit ugy bas*nék ki a parlamentből mint macskát xarni. utálom mind a szart. szerintem egy műveletlen bohoc. Aki ott a sok csürhe közül ér vaalamit az a JOBBIK azért is válogassátok meg a szavaitokat.
2010. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
74%

"azért is válogassátok meg a szavaitokat"


ezt most pont te mondod?

2010. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
31%
IGEN
2010. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%

"Orbán egy rüh*s para*zt akit ugy bas*nék ki a parlamentből mint macskát xarni. utálom mind a szart. szerintem egy műveletlen bohoc. Aki ott a sok csürhe közül ér vaalamit az a JOBBIK azért is válogassátok meg a szavaitokat."


Ó, te jobbikosok gyöngyszeme:)

2010. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%

"Orbán egy rüh*s para*zt akit ugy bas*nék ki a parlamentből mint macskát xarni. utálom mind a szart. szerintem egy műveletlen bohoc. Aki ott a sok csürhe közül ér vaalamit az a JOBBIK azért is válogassátok meg a szavaitokat."


Mi van Zagyva? Unatkozol?:D

2010. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
56%

Ez Magyarország az örökre megosztottság földje ... sajnos

Én már senkinek se hiszek.


Jobbikról meg nem írok semmit mert nekem ugranak.

2010. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
44%
Na! Látom a "NAGY" magyarok megint egymást marják!! Ez az, harapjátok egymás torkát. Vadak...
2010. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem lett volna Orbán, akkor sem szavaznának sokan a múltból itt maradt, tolvaj mszpís csürhére, csak a pártkatonák, haszonlesők, kádárimádók, gyurcsányisták, stb. Szóval hülyeség ez, hogy ki osztotta meg.
2010. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!