Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán komolyan azt gondolja,...

Orbán komolyan azt gondolja, hogy nem ő osztotta meg az országot?

Figyelt kérdés
A beszédében többször is említette, hogy akik megosztották az országot bla, bla stb. stb, majd ő rendet tesz, újra egységes lesz a nemzet....
2010. máj. 30. 18:56
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kérdező, kicsit meg vagy késve ezzel a kérdéseddel. Ugyanis már nincs megosztva az ország. Ja és a választók április 11.-én világos választ adtak, hogy ki osztotta meg őket.
2010. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
50%

"Fel nem tudom fogni, hogy mi visz rá egy embert, hogy higgyen valakinek, aki így beszélt az országról, az emberekről, és a képedbe hazudott."


Már megbocsáss, de a Fidesz ígéretei 2006-ban háromszor nagyobb összeget tettek ki, mint amit az MSZP ígért. Annyira túllicitálták a szocikat, hogy nevetségessé váltak.


És te komolyan elhiszed, hogy a Fidesz visszaállítja a 13. nyugdíjat, a korábbi gyest, a gyedet, átvállalja a devizahiteleket, jelentős adócsökkentést visz véghez az idén, és eközben a konvergenciakritériumoknak is eleget tud tenni? Elhiszed azt, hogy annak a Varga Mihálynak, aki 8 évig a költségvetési bizottság elnöke volt, fogalma sem volt az ország pénzügyeiről és a gazdaság állapotáról?


Ne erőlködj ezzel a csalás blablával, teljesen felesleges. De ha linked van, azt szívesen megnézem.

2010. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
54%

8 évig kormányon volt az MSZP, nem lehet felróni a Fidesz hibáinak, amit ők műveltek. A kérdésemre pedig továbbra sem válaszoltál (nem mintha fontos lenne komolyan). Szerintem az a bizonyos beszéd teljesen ki kellett volna rendítse azokat a szavazókat, akik hittek nekik. Épp ez az, ami miatt képtelen vagyok megérteni azt, hogy hogyan támogathatja valaki még őket, de nem is fogom tudni megérteni.


A Fideszre pedig én nem azért szavaztam kizárólag, hogy ne legyen az MSZP kormányon, hanem azért, mert én bízom a Fideszben és eddig soha nem játszották el a bizalmamat.

2010. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
54%

"Szerintem az a bizonyos beszéd teljesen ki kellett volna rendítse azokat a szavazókat, akik hittek nekik."


Mindenkit megrendített, de sajnos a többi párt még kevésbé adott okot arra, hogy bennük jobban bízzunk. Ez az igazság. Ha lett volna hitelesebb alternatíva a baloldalon, akkor esetleg. Tudod, én legalább elismerem, hogy azok sem hibátlanok, akikre szavaztam. Nem úgy, mint itt sokan, akik megváltóként istenítik a kedvenceiket.

2010. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
62%
A többiekről ne haragudj nem tudok nyilatkozni, nem tudom ők miért szavaztak és hová, nem is érdekel, mert miért érdekelne, a választási eredmények ismertek, én boldog voltam tőle nagyon, te is jobban fogsz járni és úgy gondolom a következő választásokon már te is a Fideszre fogsz szavazni. Ez az én véleményem, és gondolatom, nem kell készpénznek venned, nem beskatulyázni szeretnélek, csak pusztán azt akartam ezzel kifejezni, hogy a Fidesz kormány mindenkinek jó lesz, azoknak is, akik most esetleg ennek az ellenkezőjét gondolják.
2010. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
50%
74%, nem tudom, hány éves vagy, de az a benyomásom, hogy nálam (34) jóval fiatalabb. Már átéltem jó pár kormányzati ciklust, és az elmúlt 20 évet végig figyelemmel kísértem. A Fidesz-kormányt is végigszemléltem, és pontosan tudom, miért váltották, váltottuk le őket. Baloldaliként soha nem szavaznék rájuk ezek után sem. Ha a politikájuk az ország javát szolgálná, annak természetesen csak örülni tudnék.
2010. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
31%

Ez önfejűség...nem szavaznál rájuk még ha jóval jobbak az MSZP-nél csak azért mert te baloldali vagy? Ha a Jobbik jobb lesz a Fidesznél bizisten rá szavazok, arra szavazok, ami az ország javát szolgálja.

Az én meglátásom szerint az elkövetkező években nem lesz MSZP kormány, most olyan bukásban részesültek, amit nem felejt el egy könnyen senki.

2010. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
50%
Nem önfejűség, hanem egyéni szempontok, elvárások és elvek. De mondom, nem csupán ezért szavaztam másra, és sosem a Fideszre. Mindenki elsősorban a saját szemszögéből ítéli meg a politikát, a pártokat, és nincsen homogén társadalom. Ennél fogva nincsen egyetlen választás, nincsen olyan, hogy "csak az x.y párt" Ezzel is tisztában kellene lennie azoknak, akik másokat agitálnak. Ha neked szimpatikus a Fidesz, vagy a Jobbik, akkor szavazz rájuk, bánom én. De ne szóld le azokat, akiknek más a véleménye.
2010. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem szólom le azt, aki észérvekkel indokol és kulturáltan viselkedik, de szerintem ami az elmúlt 8 évben történt az megbocsáthatatlan (ez nem leszólás, hanem vélemény és meglátás) és bőven túlmegy azon a kategórián, hogy kinek milyen a meglátása. Nem hiszem el, hogy a vizitdíj vagy a tandíj kinek lett volna jó, illetve hogy a megszorításokról nem tudja minden ember, hogy hosszú távon kárt okoz nem pedig használ. Nagyon sok fiatalnak lett elvágva a jövője, nagyon sokan külföldre mentek (buzdításra), én ezt megbocsáthatatlannak tartom. Nem a megtévesztett szavazókra haragszom elsősorban, hanem az MSZP-re, és úgy érzem joggal.
2010. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy busznyi ember jobb oldalán ülők látják, hogy egy szakadék felé hajt a sofőr, de a sofőr bemagyarázza a mit sem sejtő baloldaliaknak, hogy csak nyaralni mennek, akkor talán a Jobb oldalon ülők joggal háborodnak fel, hogy a hülye balosokkal együtt patkolnak el, nem?


Az országot az osztotta meg, hogy a buta MSZP-sek váltig megvoltak győződve róla, hogy az Ő drága jó pártjuk csupa jót tesz az országgal. Miközben az ország másik fele teljesen tisztában volt azzal, hogy a 100 lépés program, meg a többi romba dönti az országot.


Azt bírom, hogy Orbán Viktor egy személyben maga az Antikrisztus. :D A Fidesz meg csak a király udvartartása. Igen, ezt nevezik jól működő baloldali sajtónak, és buta, begyöpösödött baloldalnak.

2010. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!