Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán komolyan azt gondolja,...

Orbán komolyan azt gondolja, hogy nem ő osztotta meg az országot?

Figyelt kérdés
A beszédében többször is említette, hogy akik megosztották az országot bla, bla stb. stb, majd ő rendet tesz, újra egységes lesz a nemzet....
2010. máj. 30. 18:56
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
63%

Az osztotta meg az országot, aki:


- választási vereségét követően csalással vádaskodott, becsmérelte azokat, akik nem rá szavaztak

- azt mondta, hogy "a haza nem lehet ellenzékben", vagyis önmagát, pártját és annak szavazóit tette egyenlővé a hazával, kiközösítve mindenki mást

- kisajátította a kokárdát, és pártjelvényként viseltette a támogatóival

- a politikát az utcára vitte, és egyfolytában forradalmi hangulatot akart szítani, hogy destabilizálja a kormányt


Most ez az ember felvette az ártatlan szent képét és előállt megváltóként...


Ha bártulajdonos vagyok, a maffia szétveri az üzletemet, majd egy nyájas ember odajön hozzám, mondva: ha fizetek neki minden hónapban x százalékot, rend lesz a lokálban, ugyan hálás legyek neki???

2010. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
32%

Mi van jobbikos,betéptél vagy elgurult a gyógyszered ?

Nehéz gyerekkorod lehetett,de az is lehet hogy még mindig az vagy.

Sürgősen vizsgáltasd ki magad !

2010. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Úristen! Itt is kezdődik már? (Az 52-es kivételével ez mindenkinek szól, őt szóra sem méltatom).
2010. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:57

Azt a felvásárlóknak üzente. Nem azt mondta, hogy velünk meg ellenünk, hanem magunkfajta és magukfajta. Magunkfajta az átlagos hétköznapi ember, egyszerűen becsületes ember, a magukfajta pedig a Simon Perez-féle felvásárlóbanda.

2010. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
40%

74%


Ha van mondanivalód és érved, azt szívesen veszem.


Ha van...

2010. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
55%
Elég sokszor kifejtettem az MSZP-ről a véleményemet, többek között neked is, h igényed van rá, nagyon szívesen megismétlem, akár azzal kapcsolatban is, amit most te leírtál, de tedd a szívedre a kezed. Nem volt az választási csalás? Maga az MSZP is elismerte...Innentől azt hiszem nincs miről vitatkoznunk. Nem véletlenül kapott ennyit az MSZP, amennyit kapott.
2010. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
76%
Ja és még valami: TE maximálisan megérdemelted az elmúlt 8 évet, és a továbbiakban is megérdemelnéd ha így gondolkozol..
2010. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
50%

"Nem volt az választási csalás? Maga az MSZP is elismerte.."


Nem történt választási csalás. Ha van forrásod, amelyben az MSZP ilyet mondott volna, linkeld ide.


Ellenben a Fidesz vezetői (Kövér és Orbán is) elismerték később, hogy szabályos volt a választás, amelynek felügyeletéért és biztosításáért mellesleg Pintér Sándor volt a felelős. Bocsánatot viszont elfelejtettek kérni mindazoktól, akiket megsértettek.

2010. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
50%

"Ja és még valami: TE maximálisan megérdemelted az elmúlt 8 évet, és a továbbiakban is megérdemelnéd ha így gondolkozol.."


Nem érdekel a személyeskedésed.

2010. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
64%

Isten bizony belinkelném, ha tudnám, a TV-ben láttam, interneten soha nem kerestem rá. Viszont gondolom emlékszel arra a bizonyos beszédre. Hazugság = megtévesztés = VÁLASZTÁSI CSALÁS! Ez már önmagában okot adott arra, hogy illegitimnek nevezzék és teljesen igazuk volt! Ha nekem nem hiszed el, nézz utána mi minősül választási csalásnak. A láncszavazásra is emlékszel? Meg arra a rengeteg mocsokra ami akkor történt?

Fel nem tudom fogni, hogy mi visz rá egy embert, hogy higgyen valakinek, aki így beszélt az országról, az emberekről, és a képedbe hazudott.

2010. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!