Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt mszp szavazók? Ki...

Vannak itt mszp szavazók? Ki vállalja fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
41%
Én az MSZP-re szavaztam,és a szüleim is.
2010. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
66%

"én vagyok az egyetlen olyan, aki képes átkapcsolni az ATV-re is, az más kérdés, hogy kb. 5 percig bírom"


Ja, mert az ATV próbál objektív maradni, a Hír TV-ben meg Csurka a műsorának első percében elmondja vagy ötször, hogy szerinte azok a csúnya szocik így meg úgy.. biztos nem emlékszik, hogy ő is MSZP-párttag volt egykor.

2010. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
74%
Bár én a fideszre szavaztam,attól függetlenül nem hiszem,hogy bárkinek is szégyelnie kéne magát, mert mszp szavazó.Egy normális országban,egy normális társadalomban szerintem az a minimum, hogy nem ellenségnek,hanem ellenfélnek tekintjük a másik pártot/pártszavazókat.Azért remélem néhányan-az értelmesebb fajtából-érzékelik a kettő közti különbséget.
2010. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
91%

Be kéne zárni a politika témakört. Komolyan, rossz nézni a kölcsönös sz*rdobálást.


Én nem az MSZP-re szavaztam, de nem hülyézem, meg nem szidom azt, aki igen. Ő DOLGA, hogy kire szavaz. Nem a Te dolgod eldönteni, hogy ki jogosult bejutni a parlamentbe, a te dolgod az, hogy a véleményedet beikszeld egy cetlin, azt bedobd egy papírdobozba, és hazamenj. A dolog folytatását meg majd eldöntik a magyar állampolgárok.


Ez a demokrácia. Az más kérdés, hogy Arisztotelész is megmondta, hogy sz*r rendszer, újfent más kérdés, hogy azóta elég sokan azt is megmondták, hogy jobbat még senki sem talált ki.

2010. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

ATV objektív? :):):) Na jó, ez már tényleg nevetséges. Ki van írva, hogy a bal oldaliak a bal oldalon lévő számot hívják, a jobb oldaliak meg a jobb oldalon lévőt, ezer ismerősöm próbált már telefonálni érdekes módon csak a balosokat kapcsolták be :):) HírTV-n pedig Csurkát nem sűrűn láttam. A szocik ezerszer meg voltak hívva a HírTV műsoraiba és egyetlen egyszer sem mentek el :) Emlékszel még amikor a Célpont egyik műsorvezetőjét kábítószerügybe akarták belekeverni, de lebuktak? Ez is az MSZP volt, bizony. Akkor ki az emberséges?

Ha Csurkát akarok látni illetve olvasni, akkor a Magyar Fórumot veszem, ajánlom egyébként mindenkinek, már a Medgyessy kormány kezdetén lehozott egy cikket, amelyben megnevezte Gyurcsány Ferencet és leírta mikor lesz miniszterelnök és hogyan. Nagyon sok jó cikk van benne, szeretem.


Szerintem igen is lehet szégyellni, ja és én ellenfélnek sem igazán nevezném a 2/3-ad-ot ismerve. Elmondtam már, hogy nem véletlen a 2/3-ad, ha ilyen jó emberek lennének, mint ahogyan te beállítod őket, akkor most is ők lennének kormányon.

2010. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
A politika témakör pont azért van, hogy az ilyeneket megvitassuk, van még ezer témakör ezen kívül, nem is értem miért olvasod, ha rossz nézni. Ott van a teherbeesés, az egyik kedvencem, ott ilyenre nincs példa, de ez politika, nem beszélgethetünk az inszeminációról.
2010. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
37%
Jelen, MSZP-re szavaztam. Sajna csak ez az egy baloldali párt van, én pedig mivel utálok minden vallást, a jobboldal szóba se jöhet. KDNP - führer-ről hányingert kapok, jobboldal zsidó gyűlöletétől szintén. Lehet hogy a köztük lévő politikusok rosszak, de legalább nem antiszemiták, és igenis nézik a kisemberek akaratát, nemugy mint a fidesz. Jah és még annyi, hogy látom sokan tolvajozzák az mszp-t, de azért ne felejtsük el, hogy orbán bácsi vajon hogy szerezte meg fél észak magyarország bányáit, szőlőit? Iszonyatos mennyi bánya és szőlőterület van a nevén, vagyis mostmár az apja nevén, mert volt annyi esze hogy ne a saját nevén futtassa őket :D ÉS ez messze nagyobb lopás, mint amit bajna okozott az országnak, vagy akármeik mszps képviselő.
2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
62%
Az MSZP-re szavaztam egyéniben, mert nem akartam kétharmados Fidesz-győzelemt. Felvállalom.
2010. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! A bánya mindig is az Orbán család tulajdonában volt, az édesapja vállalkozása, soha nem volt Orbán Viktoré, nézz utána, sehol nem volt átíratás, mivel az nem az övé. És nem, hegyet sem neveztek el Orbán Viktorról...

A szőlő pedig egy örökség, amit Orbán Viktor örökölt.

Miért beszélnek az emberek olyanról, amiről fogalmuk sincs??? Komolyan mostmár fognom kellene a fejem, ha nem lennék ennyire türelmes. Ha valamit nem tudsz ne beszélj róla.

A libalopásról pedig annyit, hogy az emberi életeken kívül ez kb. 5 milliárd forint, nem 1-2 millió, amit nem fizetett ki.

2010. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Bocs, mostmár utolsó előtti.
2010. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!