Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt mszp szavazók? Ki...

Vannak itt mszp szavazók? Ki vállalja fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtem mert bele fogtok kötni, szóval sokkal több, mint hiba, nem olyan, mint mikor elfelejtesz felmosni és vendégek jönnek. Ez annál ezerszer súlyosabb dolog és akkor ő miniszterelnök??
2010. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
63%
Miért, MO. holnap munkába lépő miniszterelnöke talán jobb szakmailag? Láttad a kormányprogramot? Tiszta szényen. Az összes ellenzéki párt jól belátta, hogy legfeljebb egy kívánságlista, amit Orbán benyújtott, és minden, nem elvakult ember belátja ezt. Ők persze szarnak rájuk a kétharmadjukkal (megjegyzem, nem az ország kétharmada szavazott reájuk, a kétharmad a mandátumok aránya, sokan nincsenek tisztában ezzel), ezután hogyan beszélhetünk szakmaiságról?
2010. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
Tudod te egyáltalán mi Orbán Viktor végzettsége és hol végzett ő? Van fogalmad a szakmai tudásáról? A kormányprogramját akkor bíráld, ha majd nem teljesíti. Egyelőre az MSZP az, aki szart csinált, azt ami lesz nem lehet bírálni, csak ami nem LETT.
2010. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Az meg hogy ki nincs tisztában a szavazási rendszerrel nem az én problémám, történetesen nekem volt Társadalomismeret című órám még gimnáziumban ahol tökéletesen megtanították mi hogyan működik, valamint az érettségi tételek között is szerepelt. Az,hogy valaki nem tudja, nem az én szégyenem.
2010. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
60%
Bajnai lehet,hogy libás-ügyben sáros volt( Nem tudom,de lehetséges).Az viszont tény,hogy jól kezelte a válságot. Ezt nem én mondom,hanem a külföldi elemzők. Nem ártana érteni a gazdasághoz,és EREDETIBEN olvasni a különböző,mértékadó,külföldi elemzők írását. Nemcsak azt,amit a Fidesz meg a Kurucz-infó rosszulk fordított,vagy éppen átírt.
2010. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Én Fidesz-szavazó vagyok, de ennek ellenére elismerem, hogy Bajnai jól dolgozott.
2010. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
Viszont ami előtte volt hét éven át, az valami minősíthetetlenül undorító volt.
2010. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

"Tudod te egyáltalán mi Orbán Viktor végzettsége és hol végzett ő? Van fogalmad a szakmai tudásáról?"


Ha jól tudom, valami külföldi egyetemen végzett. De ez lol, hogy a szakmai tudására hivatkozol, miközben ha meglenne valóban a kellő felkészültsége, KONKRÉTUMOKAT is írt volna abba az átkozott programba. De sajna csak folytatja a választás előtt megkezdett opportunizmusát.

2010. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor jogász és Oxfordon is tanult.

Elég sok külföldi oldalt olvasok, hallgatok külföldi híreket és azt is szeretem meghallgatni, hogy a kint élők mit gondolnak a magyar kormányról. Orbán Viktor mindent elmondott a sajtótájékoztatóján olyan szinten, hogy mindenki megértse, de látom nem mindenkinek sikerült mégsem.

Kurucinfót pedig mint említettem én nem szoktam olvasni, régebben belenézegettem, de nem szoktam olvasni, szerintem én vagyok az egyetlen olyan, aki képes átkapcsolni az ATV-re is, az más kérdés, hogy kb. 5 percig bírom, de mindenkit mindig meghallgatok. Viszont az ide válaszolóknak fogalma sincs a gazdaságról, annak a működéséről és láthatóan a világválság hatásairól sem. Nézettek utána mekkora a válság mértéke és hogyan érintette volna Magyarországot, ha valóban csak a válság lett volna.

Az meg hogy nem tudod Bajnai libás ügyét okot ad rá, hogy megkérdezzem, hogy egyáltalán informálódsz? Ne haragudj a szoci médián kívül minden tele volt vele, maga Bajnai sem cáfolta a hírt, más műsorokban valódi szakemberek ténylegesen levezették hogyan lehet legálisan milliárdokat lopni büntetlenül. Érdemes utána nézni, talán kinyílik a szemetek. Nem bonyolult magyarázat, az is érti, akinek nem szakterülete sem a gazdaság, sem a könyvelés.

2010. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
én is
2010. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!