Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt mszp szavazók? Ki...

Vannak itt mszp szavazók? Ki vállalja fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
41%
"Hűha. Én meg elloptam a szomszéd macskáját! Az pedig százszor okosabb, mint egy liba, akkor én többszörös tolvaj vagyok?" Atya isten, te mekkora ökör vagy! Többen öngyilkosok lettek a libatolvaj Gordonka miatt Te idióta! 2002-2004? Akkor döntötték romba az országot Te nagyon hülye! Édes istenem...
2010. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
31%

"Többen öngyilkosok lettek a libatolvaj Gordonka miatt Te idióta!"


Melyik újság írta ezt meg, csak nem az, amelyik k-val kezdődik, és uruc.infóval végződik? Teljesen biztos vagyok benne, hogy ez is csak ennek a magnak a szüleménye. Az, hogy valakik öngyilkosok lettek, nem egy ember hibája, hanem mások gyengesége.

2010. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten...ez a hír nem hazug hír volt, ez valóban megtörtént, bizonyítható dolog. Kisemmizte és tönkretette őket Bajnai, gyakorlatilag elvette a kenyérrevalót, nem fizette ki őket, nem maradt semmi vagyonuk és pénzük.

Okoskodhatsz meg jártathatod a szádat, de a tényeket nem tudod elferdíteni, mert ezek tények.

2010. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Ja, és a kurucinfó nem újság -.-, de én nem szoktam olvasni, biztosan leközölte a kurucinfó is, ugyanúgy, ahogyan minden más média.
2010. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok MSZP-s szavazó,de nem is teszem MINDENÉRT őket felelősnek. Nincsnek csontvázak,ezt csak a Fidesz állítja,mert kell neki egy bűnbak,amiért ő is megszorításokat fog tenni. Sokkal nagyobbakat,mint az elődje. Varga Mihály pedig az Országgyűlés pénzügyi Bizottságának vezetőjeként, tisztában van az államháztartás állapotával. A Medgyesi-kormány is vett át tőlük "csontvázat". Az autópálya építés nem szerepelt a költségvetésben,így kevesebb hiányt adott át a Fidesz nekik. A Fidesz legalább annyi kárt tett az országnak,mint ők. A jövőben pedig még több kárt fog tenni azoknak,akiknek nincs magas jövedelmük. A köztisztviselők vajon mért háborognak? Vajon miért kell újra Országimázs-Központ? Újra kapunk ingyen újságot,melyben a Fidesz nagyszerűségét olvashatjuk! Újra lesz egy szervezet,amely Orbán minden lépését videóra rögzíti. Újra felkérnek egy festőt,aki lefesti az Orbán-kormány tagjait,hogy a Parlamentben kifüggeszthessék. (Ez így volt az előző kormányzásuk alatt) Remélem,hogy a festőnek lesz annyi esze,hogy előre kéri a 20 milláját! Ha nem így tesz,akkor ő is szaladhat a pénze után,mint a kollégája.( A festmény elkészült ,de nem fizették ki az árát)

Néhány év múlva a rajongók nagyrésze megváltoztatja a véleményét róluk.

Van egy magyar közmondás: Rossz a rosszal,de még rosszabb a rossz nélkül.

2010. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
68%
Az is tény, hogy a Bajnai válságkezelési stratégiája az egyik legjobb volt Evrópában, megteremtette a hatékony piaci gazdás feltételeit a jövőre, de most, hogy holnaptól elindul a Viktatúra, sajnos ebből is az lesz, mint annó a Bokros-csomagból, hogy a Zorbán-kormány alatt majd az elődök tevékenysége miatt szépen fel fog futni a gazdaság, az MSZP meg ki lesz kiáltva utolsó szemétládák pártjának.
2010. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
51%
MSZP= utolsó szemétláda párt, amióta az eszem tudom tisztában vagyok vele, nincs mit kikiáltani és aki képes hinni nekik arra nincs mit mondani. Bajnai pedig nem kezelte, hanem többek között okozta a válságot. Még mielőtt jönne az okoskodás Magyarországot alig érintette volna a világválság, nekik meg baromi jó kibúvó minden alól.
2010. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
63%

MSZP-re szavaztam.


Bajnai pedig attól függetlenül, hogy libatolvaj, gazdasági szakembernek kitűnő. Jól kezelte a válságot, akkor is ha MSZP-s és libatolvaj.


A munkáját jól végezte, az ország számára ez a fontos, nem a libák.

2010. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
73%

"Magyarországot alig érintette volna a világválság"


Jó dolog lehet tisztánlátás helyett Orbán-hívőnek lenni...

2010. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
51%

Jó dolog lenne ha inkább utánanéznél és érdemben próbálnád megcáfolni nem szánalmas szoci dumával. Nem véletlen égtetek le úgy a választásokon, mint a rongy.

Szerintem ami ilyen sok emberéletbe került Bajnainak az nem hiba és még szakembernek sem jó Bajnai. Az már más kérdés, hogy egy báb volt, gondolom azért ezzel legalább tisztában vagytok.

2010. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!