Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jött ez az inkább...

Honnan jött ez az inkább tartsuk meg a mostani tolvajokat, minthogy más jöjjön és az is lopjon mentalítás?

Figyelt kérdés
Már több embertől is hallottam. Van itt aki ezt képviseli?

2017. aug. 3. 19:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a rendszerváltás tapasztalatai miatt mondják ezt. Akkor is leváltottuk az elvtársakat, erre több tolvaj lett mint előtte volt és milliárdokat loptak. Az ilyentől félhetnek az emberek.
2017. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Drágajó Hofi a 98-as választás előtt tartotta aktuálisnak.

(Jézus szenved a keresztfán. Sebeire jönnek a legyek és a római katona próbálja elhajtani őket. Mire Jézus: Hagyjad fiam, csak éhesebbek jönnek.)

2017. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak a fidesz hívek dögunalmas erőlködése, aki intelligens átlát rajta és tudja a Fideszhez nincs hasonló tolvaj, bárki mással jobban járnánk.
2017. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én nem így gondolom. Persze, lehet, hogy naív vagyok, de nem hinném, hogy e téren a jelenleg hatalmon lévők szervezettségét, profizmusát, bárki is überelni tudná. Szinte tökéletesen működő pénzszivattyúzó gépezetet működtetnek...
2017. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3%
Oké, hogy megy a kesergés a lopások, miatt, de miért gondolják azt sokan, hogy a következő kormány nem fog lopni? Vagy nem annyit...talán elmondták? Ebből adódik a kérdés, hogy akik kormányváltást akarnak, azok kire gondoltak?
2017. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Túrórudi2:


Ezt a jézusos-legyes érvelést is, pont ma mondta ez a jómadár aki miatt most kiírtam a kérdést, bár azt nem tette hozzá, hogy ez valójában Hofitól származik. :)

Akkor sajnos akarva-akaratlanul, de lehet, hogy híres komikosunk is hozzájárult ehhez az eszetlen felfogáshoz, gondolom több embernek a fülében ő ültette el ezt a bogarat.

2017. aug. 3. 20:28
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj hogy a magyarok mindenben buta s*gg fejek, és ez ebben sincs másképp.

Úgy vannak vele hogy ez is lop de már megszoktuk, jönne egy új még többet lopna.. De ha nem próbál meg más pártot kormányon, akkor honnan az anyjából tudja előre?


Az ilyeneket a mostani kormány mellé kéne temetni.

2017. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az már régen a Hofi előtt is ismeretes volt. Mert: "nincsenek új viccek , csak öreg emerek vannak, egy újszülöttnek minden vicc új".
2017. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
De akik tényleg váltást akarnak, miért nem írják le, hogy kire? A "bárki" nem opció.
2017. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
Én nem látom a kormányzásra való képességet a baloldalon. Csak azért ne jöjjenek hogy más legyen. Aztán két év azzal menjen el hogy a saját embereiket tegyenek mindenhova
2017. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!