Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büszkék egyesek arra,...

Miért büszkék egyesek arra, hogy magyarok?

Figyelt kérdés
Nem értem,miért kell büszkének lenni olyan miatt,ami adott, amibe beleszületünk.Büszkeséget csak akkor érezhet az ember, mikor elért valamit , például versenyen egy jó helyezést vagy megszerez egy diplomát.Szóval ez a "büszke vagyok me magyar vagyok" szöveg nekem már kezd kicsit unszimpatikus lenni.Tévedés ne essék,szeretem a hazámat,itt akarok élni,dolgozni,családot alapítani,nem kívánkozok elhúzni külföldre élni stb..de ez már kicsit idegesít,hogy egyesek folyamat csak a magyarságukkal tudnak kérkedni.
2010. máj. 22. 19:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
75%

"mert nincs semmijük"


Miért kell T/3-ban beszélni? Te nem vagy magyar?

2010. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokaknak van felfogási problémájuk.Itt senki nem támadja az országot,itt mindenki szeret magyarnak lenni-én is-de nem lehetek büszke arra,amibe beleszületek,mert azt nem én értem el.Nem a '40-es években vagyunk,nem támadja senki a magyarságot , meg ilyenek.
2010. máj. 22. 19:39
 23/71 anonim ***** válasza:
100%

"76

A családomat, bár nem én választottam, de tett értem ezt-azt, és képzeld, nem minden rokonommal vagyok jóba, szóval ez az érvelés nem stimmel.

Amúgy szellemi szabadfoglalkozású vagyok:)

"



de anyádékat nem cserélted le anyagi érdekből vagy igen?:)


hogy sok rokonoddal nem vagy jóba azt meg is értem a mentalitásod miatt :D


de nem ez volt a kérdés ha jól emlékszem :)

2010. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, adj nekik pár órát ezt feldolgozni és értelmezni:) Sokaknál még a negyvennégyes naptár van kint.
2010. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mert anyám tett értem ezt-azt, de az ország nem, úgyhogy azt lecserélhetem, ha akarom.
2010. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

" Kérdező, adj nekik pár órát ezt feldolgozni és értelmezni:) Sokaknál még a negyvennégyes naptár van kint."



44?


mi volt 44 ben?

vége lett a második vh nak..



de ezzel a mentalitással csak hülyének néznek majd

2010. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen egyetértek a kérdezővel.

Sok mélymagyar nem tett le semmit az asztalra az életben és már csak ez maradt nekik. Ennyi.

2010. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
40%

77

Tanulj egy kis történelmet. Kezdjed el most. :)

2010. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
Amúgy az tényleg elgondolkodtató,hogy akik a magyarságukkal kérkednek és ádázul lehurrogják azokat akik mondjuk kicsit is gondolkodnak,azok mit tettek le eddig az asztalra?
2010. máj. 22. 19:43
 30/71 anonim ***** válasza:
76%

"Nem a '40-es években vagyunk,nem támadja senki a magyarságot , meg ilyenek"


csak a szlovák a román a szerb izrael

ukránok a nyelvtörvénnyel


szóval :)


ja és persze ezek a terület foglalók azt hiszik felejtünk :)

2010. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!