Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is szükség van...

Szerintetek is szükség van ezekre a lépésekre ahhoz, hogy a fiatalokat végre jól gatyába rázzuk?

Figyelt kérdés

Gondoltam ebbe a kategóriába teszem a kérdést, mert főleg politikától függ, hogy ilyen törvény szülessen.

Szóval véleményem szerint a mai fiatalság nagyon elkanászodott, nem ismerik a fegyelmet, a tiszteletet, a férfiasságot és egyéb erényeket, csak a szórakozás, élvezetek meg a számítógép érdekli őket.


Semmi tisztelet nincs bennük, nem hallgatnak a szülőkre, a tanárokra stb.

ezt a csorbát ki kell valahogy köszörülni!

És véleményem szerint ehhez nagyon kemény rendszer kell számukra, hogy felálljanak onnan ahová süllyedtek.



Szóval a következő lenne:

Minden középiskolában, gimnáziumban, szakközépben stb a tornaóra ugyanúgy megmaradna, viszont nem a szokásos dolgokat tanulnák ott a diákok hanem helyette kiképzés lenne.


A diákoknak kemény körülmények között kellene edzeni, menetelni úgy, hogy nehéz súlyokat visznek a hátukon meg minden más egyéb kemény feladat.


Megtanítanák őket bánni a lőfegyverek mellett a kardokkal, lándzsákkal és más régen használt fegyverrel.

A szokásosnál sokkal szigorúbban kellene erősíteni, sokkal több fekvőtámasz , felülés, futás stb.


A kiképzés még a sorkatonaságnál is keményebb volna, kb olyan lenne mint annak idején ahogy a gladiátorokat képezték.

Azért van szükség ezekre, mert a mai fiatalság minden eddiginél mélyebbre süllyedt, tehát ezért minden eddiginél keményebb módszer kell arra, hogy ebből az állapotból felálljanak.

Ahogy ez sikerült onnantól fogva elég lesz a sorkatonaság is ami ugye alapvető.


Még annyit hozzátennék, hogy a tornatanárnak az órán az ostor lenne az eszköze fegyelmezni, azzal irányít és ha valakik rendetlenek akkor megrendszabályozza őket.


Lehet, hogy néhányan túl szélsőségesnek gondolják ezt de sajnos túlságosan liberalizálódott a fiatalság. Nyoma sincs a régi poroszos oktatási, nevelési rendszernek.


A fiatalokban semmi önállóság, felelősségvállalás nincs, csak nyomkodják a telefonjaikat, műveletlenek, csak bulizáson jár az eszük stb.

Ti mit gondoltok erről?



2017. júl. 7. 18:57
1 2 3
 21/25 árokpart ***** válasza:
58%
Nem voltam katona mégis tisztelettudó voltam mindig is. Nem is tanultam rosszul, elvégeztem a fősulit, életemben még csak egy szabálysértésem sem volt és tudok bánni a lőfegyverekkel is és fegyverrel is rendelkezem. Szóval nem az erőltetett nevelésen múlik ahol akár tanár akár más kiélheti szadista hajlamait.
2017. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, most megyek és felakasztom magamat, mert nem vagyok képes elhinni, hogy ilyen ember létezik.
2017. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked sem ártana valami hasonló gatyába rázás! :P
2017. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről van szó, jöjjön csak vissza az általad említett jó kis poroszos rendszer, a fiatal generáció nehogy XXI. századi dolgokat tanuljon, fejje csak a kecskét meg lándzsával hadonásszon a tesiórán. Felnőtt emberként mégis hogy gondolkodhatsz ilyen ostobán? Ha jól értem azt gondolod, hogy 14-18 éves gyerekek kezébe fegyvert kell adni, és ahogy említetted, "minden eddiginél keményebb módszer kell".

Ez pontosan mit jelent? A náciknál, kommunistáknál is keményebb módszer?

Az a helyzet, hogy a fegyelmet összekevered a hierarchiával. Az nem fegyelem, hogy mondjuk a sorkatonaság alatt öngyilkosságig aláznak meg baszogatnak. Felmosatják 200x-szor a padlót meg kitakarítattják a wc-t, mert a górénak éppen olyan kedve van. Ez lenne a fegyelem? Hogy nem számít ki vagy, ha az élet egy hierarchikus rendszerbe tett, akkor kuss van? Te ezt ezek szerint tökéletesen elsajátítottad.

Szégyelljék magukat a fiatalok, akik szórakoznak, meg élvezeteket hajkurásznak, netán számítógépeznek is. Mindenesetre én bízok benne, hogy te a fiatalságodat Petőfi összessel és Háború és békével töltötted, diszkóról pedig nem is hallottál.

2017. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Na gyerek! Már megint elveszett a xanax ?

Amúgy mégis hogyan veszel rá egy átlagos tesi tanárt,hogy ostorrral csapkodja a diákokat ? Én egyik volt tesi tanáromból se néznék ki ilyesmit,enélkül is volt tekintélyük az osztály előtt. Csak nagyon kivételes esetekben volt egy-két kisebb tasli,de csak ha nagyon elkanászodott már valaki és nem volt jobb lehetőséga rendtartásra.(Most fejeztem be középiskolás tanulmányaimat,úgyhogy a mai rendszerről van szó.)

És gladiátor kiképzőket honnan szereznél ? Csak néhány hagyományőrző van aki jól ért a régi fegyverekhez,de többségében ők sem olyan szadista állatok akikre neked lenne szükséged.


És miből veszed,hogy olyan rosszul áll a mai fiatalság ? Talán nem csak a drogos diszkókból kéne következtetéseket levonni. A 70-es,80-as évek fiataljai is minimum ilyenek voltak,de inkább még rosszabbak szüleim,nagyszüleim,rokonaim elbeszélései alapján.

Arról nem is szóltam még,hogy aki ilyen rendszert akarna bevezetni hamar lámpavason végezné,ugyanis itt teljesen más dívik mint Észak-Koreában.


Szerintem te egy ilyen frusztrált,megalázott,xanax zabáló egyén lehetsz akit vertek kiskorában.(Amennyiben nem provokátor vagy) Minden rosszindulat nélkül azt javaslom próbálj ellazulni,élvezni az életet mint minden normális ember.

2017. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!