Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is szükség van...

Szerintetek is szükség van ezekre a lépésekre ahhoz, hogy a fiatalokat végre jól gatyába rázzuk?

Figyelt kérdés

Gondoltam ebbe a kategóriába teszem a kérdést, mert főleg politikától függ, hogy ilyen törvény szülessen.

Szóval véleményem szerint a mai fiatalság nagyon elkanászodott, nem ismerik a fegyelmet, a tiszteletet, a férfiasságot és egyéb erényeket, csak a szórakozás, élvezetek meg a számítógép érdekli őket.


Semmi tisztelet nincs bennük, nem hallgatnak a szülőkre, a tanárokra stb.

ezt a csorbát ki kell valahogy köszörülni!

És véleményem szerint ehhez nagyon kemény rendszer kell számukra, hogy felálljanak onnan ahová süllyedtek.



Szóval a következő lenne:

Minden középiskolában, gimnáziumban, szakközépben stb a tornaóra ugyanúgy megmaradna, viszont nem a szokásos dolgokat tanulnák ott a diákok hanem helyette kiképzés lenne.


A diákoknak kemény körülmények között kellene edzeni, menetelni úgy, hogy nehéz súlyokat visznek a hátukon meg minden más egyéb kemény feladat.


Megtanítanák őket bánni a lőfegyverek mellett a kardokkal, lándzsákkal és más régen használt fegyverrel.

A szokásosnál sokkal szigorúbban kellene erősíteni, sokkal több fekvőtámasz , felülés, futás stb.


A kiképzés még a sorkatonaságnál is keményebb volna, kb olyan lenne mint annak idején ahogy a gladiátorokat képezték.

Azért van szükség ezekre, mert a mai fiatalság minden eddiginél mélyebbre süllyedt, tehát ezért minden eddiginél keményebb módszer kell arra, hogy ebből az állapotból felálljanak.

Ahogy ez sikerült onnantól fogva elég lesz a sorkatonaság is ami ugye alapvető.


Még annyit hozzátennék, hogy a tornatanárnak az órán az ostor lenne az eszköze fegyelmezni, azzal irányít és ha valakik rendetlenek akkor megrendszabályozza őket.


Lehet, hogy néhányan túl szélsőségesnek gondolják ezt de sajnos túlságosan liberalizálódott a fiatalság. Nyoma sincs a régi poroszos oktatási, nevelési rendszernek.


A fiatalokban semmi önállóság, felelősségvállalás nincs, csak nyomkodják a telefonjaikat, műveletlenek, csak bulizáson jár az eszük stb.

Ti mit gondoltok erről?



2017. júl. 7. 18:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Menj inkább bulizni, már unalmasak ezek az ostoba, provokatív kérdéseid.
2017. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 PresidentEvil ***** válasza:
87%

.

Csendesen megjegyezném, hogy az a tanár, aki ostorral veri a tanítványait, nem nagyon mer majd lőfegyvert adni a kezükbe...

2017. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
A kettessel is egyetértek. A négyes hazudik.
2017. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs szükség ezekre, neked viszont egy gyógykezelés nem ártana.
2017. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy az idősebb korosztályok, alighanem régebben is így gondolkodtak a fiatalokról. Nem olyan nagy újdonság ez.
2017. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Megnezhetné magát az a tanár aki engem vagy a barátaimat megverné :DDDDD


Egybk ezek teljesen felesleges dolgok...normális tanárok kellenek.

Nekem sajnos csak 2 ilyen volt de őket mindenki tisztelte a suliban.(még a legalja suttyók is)

Egyiküknek sem kellet felemelni a hangját vagy ilyesmi...

Korrekt,normális emberek voltak és nagyon jól tudtak tanítani.

Hiába lenne ostor meg stb :D ha nincs meg a közös hangnem, nem lesz semmi.

2017. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Igen-igen, még egy ősemberes kérdés.


Egy szánalmas senki aki ezzel példálózik. Csodálkozom, hogy Darwint nem hoztad fel, az IQ 0-ásoknál ez szokás. Kár, hogy az evolúció nem a "haha nézd már satyna szánalmas milyen baszott béna, verjük meg" utat követte nem? Márpedig az evolúció tévedhetetlen elvileg.


Nézzükcsak, ahol a fenti mentalitás van milyen fejlett:


Oroszország nagyrésze: Ha nem lenne akkora amekkora, egy semmitérő ország lenne. Amerika vagy Kína gond nélkül eltudná pusztítani a proli mentalitású oroszokat gond nélkül, mert ott ugyebár a tudás az "stréber és nem kemény menő, hol a cigim tesó?".


Még a spártaiak is elismerték, hogy a gyengébb fizikumú emberekre szükség van, általában ők készítették a ruhákat, vagy ha volt bennük némi erő akkor kovácsok voltak, vagy a földeken dolgoztak (nem mindent Athéntól kaptak). De az ősember kérdezőnk és troll válaszolói ők biztos keményebbek mint az ókori spártaiak voltak, ők megmondják a tutit.

2017. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én még olyan rendszerben nőtten fel ahol természetes volt az, hogy diák tiszteli a tanárt és a szüleit, ahol szó nélkül tűrnek mindent.

Akkoriban természetes volt, hogy a fiatalokat a szülő, a tanár vagy más felnőtt rendesen megrendszabályozta és megalázta és tűrnie kellett, megtanulta, hogy mindig tisztelettudó lesz és befogja a kis lepénylesőjét és ami a legfontosabb: TŰR, TŰR és TŰR!


A sorkatonaság is nagyban meghatározta az akkori fiatalság hozzáállását a dolgokhoz, megtanította nekik a hierarchiát, a fegyelmet, a bajtársiasságot, a közösségi érzést(pl kollektív büntetéssel) és azt, hogy soha nem lázadunk hanem mindig elfogadjuk a sorsunkat akkor is ha az igazságtalan.


Az ember nem dönther mindig a sorsa felől, van, hogy arról helyette a felette állók döntenek.

ezért volt ostobaság a rabszolgaság megszüntetése de az most más téma és az külön megérne egy misét.


A régi poroszos oktatási és nevelési rendszer volt a tökéletes amely az életre nevelt. És ezt a szigorú katonás nevelést hiba csupán a kommunizmusnak tulajdonítani, hiszen a nácizmusban, a középkorban és még az ókorban is az ilyen volt a normális. A tekintélyelvűség, a szigor, a hierarchia.


Csak a mai demokráciában van az, hogy a fiatalok nem tudják hol a helyük és olyan szabadok, hogy mindent megengednek maguknak, már a tanár van háttérbe szorítva meg a szülő.


És ahhoz, hogy ezt teljesen helyre hozzuk, bizony nem elég pusztán a sorkatonaság és a hagyományos poroszos nevelés hanem mint írtam ehhez inkább a gladiátorképzést kell átélniük.


Én nem trollkodom. Komolyan gondolok mindent amit leírtam.


Én a sorsban hiszek, és annak az igazsához bizony semmi köze nincsen.

2017. júl. 7. 20:15
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Evolúció nem létezik. Azt csak kitalálta valami barom.
2017. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"De az ősember kérdezőnk és troll válaszolói ők biztos keményebbek mint az ókori spártaiak voltak, ők megmondják a tutit."



Nem lehet mindenki olyan nyámnyila mint te.

2017. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!