Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 4 millio magyar éhezik,...

Ha 4 millio magyar éhezik, hogy hogy nem ismerek éhezö magyart?

Figyelt kérdés
És hogy lehet itt a legmagasabb az elhizás?
2017. jún. 16. 09:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Tipikus liberó propaganda. "4 millió éhező magyar". Aztán, mikor kiröhögjük őket, jön a finomítás, hogy nem éheznek, hanem pont ellenkezőleg, elhíznak a magyarok. De hát ők is ezt mondták!


Egyébként az igaz, hogy a rossz minőségű kajától el lehet hízni, és sajnos sokan pont a szegénység miatt híznak el. De ez még messze nem éhezés. És amúgy tudatosabb vásárlással, kicsi odafigyeléssel, kevés pénzből is lehet egészségesen táplálkozni. Nem a drága Norbi ápdétet kell megvenni, hanem kicsit több gyümölcsöt, kevesebb konzervet, meg szénhidrátot...

2017. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
91%
Miért mondják emberek, hogy a (minőségi) éhezés ellentétben áll az elhízással? Általános iskola, nyolcadikos tananyag a különbség aközött, hogy "egyáltalán nem eszik", és hogy "eszik, csak szart". Éhező ember is lehet kövér.
2017. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a kutyám, aki folyton éhezik. Napi 3x kap egy csomó kaját rögtön befalja és enne még. Én is éhezek egyébként. Folyton éhes vagyok, de hát diétázok most. Viszont amikor nem diétáztam, akkor is folyton éheztem, mindíg ettem volna jóféle magyar kajákat


Azért van elhízott, mert ízletes ételt akar enni. Senki nem akar vega meg csírkéken élni, mert mindenki minőségi : zsíros, cukros életet akar élni. A testépítők meg egy agyonzabálják magukat, hogy legyen izmuk. Ők mindenen sírnak nem csak csírkát esznek, hanem hormonos kajákat főleg.

2017. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Az éhezők míg el nem érjük mi is a nicaraguai szinten természetesen túlsúlyosabbak mint a jól élők. Szerinted melyikre telik a(minőségi) éhezőknek, zsíroskenyérre vagy csirkemell filére friss salátával???
2017. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Azért látszik, hogy kik a fideszes agyhalottak, akik a létminimum szót nem képesek értelmezni. Biztos bonyolult szó, kevés hozzá az a fél bit ami jutott :-)


Nem éhező, létminimum alatt élő. Tudod, ami alatt nem nevezhető életnek ami van, csak rabszolgaságnak. De ezt magyarázhatom...

2017. jún. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Aki elhizik, az rohadtul nem éhezik... Aki éhezik, őt arról lehet felismerni, hogy csont sovány... A gazdagok kövérek általában.
2017. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a rossz kajától híznak el a szegények dumát.:D

Ahogy írták, szinte majdnem ugyan annyiból ki lehet hozni egészséges étrendet is.

Csak épp ez a réteg szarik rá, ha lenne pénze, akkor is első útja a Mekibe vezetne.

Sokan szeretnének éhezni úgy, mint a magyar emberek;)

2017. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért nem ismersz éhező magyart, mert nem az ő " köreikben" mozogsz.
2017. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

# 37/38 Időpont tegnap 13:12


"Ahogy írták". Kik? Nevenincs fórumozók? Kérlek mutass egy cikket, ami csupa egészséges, minimális szénhidrátot tartalmazó étrendet biztosít, heti 5000-ből, 4 főre.

Addig ez szimplán szerecsenmosdatás és a probléma elbagatellizálása.

2017. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Két féle éhezés van: a mennyiségi és a minőségi.

A mennyiségi éhezés az, ami "látványos", nincs meg a megfelelő kalóriabevitel naponta, esetleg annak töredéke sem, és az éhező sovány, kilógó bordákkal meg beesett arccal.

A minőségi éhezés pedig az, ami nem feltétlen látványos, mert akár elhízott is lehet az éhező. Ebben az esetben megvan a szükséges kalóriabevitel, de nem a megfelelő minőségű tápanyagokból. Amit előttem írtam: magas és rossz minőségű szénhidrát, kevés és rossz minőségű fehérje, vitaminok hiánya. Ez lehet azért, mert a szemét kaja az olcsóbb, meg lehet a rossz szokások miatt is.

2017. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!