Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a jobbikos képvise...

Mit szóltok a jobbikos képviselő fenyegető viselkedéséhez?

Figyelt kérdés
Zagyva Görgy Gyula felszólalása a parlamentben inkább hasonlított egy kocsmai óbégatáshoz,mint egy kulturált hangnemű hozzászóláshoz.Ráadásul az utolsó mondata „Na ezt majd a folyosón megbeszéljük!”erősen fenyegető stílusú,de tegyük fel nem annak szánta,mégis egy országgyűlési képviselő miért nem tud civilizált emberek módjára megnyílvánulni?Kezd kibújni a szög a zsákból?
2010. máj. 18. 17:05
1 2 3 4 5
 41/46 John Cartmen ***** válasza:
38%

Engem is fölháborított a Parlamentben az az otromba viselkedés. Amikor azt láttam, hogy az államfő ünnepi beszéde közben a szoci politikus rejtvényt fejt. Most, amikor röhigcséléssel, heherészéssel kísérik egy társuk beszédét.

Vagy régebben, amikor k.anyázták egymást, meg b.sszamegoztak.


Érdekes, hogy kocsmába külditek a jobbikost, mert visszaszólt az egyik, fószernek, aki beszólt neki. Hogy miként provokálták, senkit nem érdekel!


Eltért a tárgytól? Nahát! Ez tényleg nem történt meg 20 év alatt egyszer sem a T. Házban!


Csak így tovább Jobbik!

Sokat kell tanulniuk az egymás fölszólalását semmire becsülő régi versenyzőknek!

2010. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
79%
Es amikor Horn Gabor fikat evett elöadasban az jobban passzolt a parlamenti etikethez?!!!!!!!!!!!
2010. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
És én azt hittem,legalábbis ti mindig azzal kérkedtek,hogy a Jobbik különb a többi pártnál,de te meg erre csak azzal tudsz jönni,hogy másoknak is van hibája.Nem veszed észre milyen szánalmas érvet hoztál fel?
2010. máj. 18. 20:13
 44/46 anonim ***** válasza:
34%
Nem szánalmas érv... azon nem háborodott fel a közvélemény. Ezen meg igen. Unalmas, lépjetek túl, tahó volt Zagyva de jól tette hogy beolvasott nekik. Ennyi.
2010. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
44%

Őőő, az nem zavarja a kérdezőt, hogy zagyva ezt egy illetlen megjegyzésre válaszolta?

Tessék visszanézni az ülést, és hegyezni a füleket.

2010. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
68%

Zagyva Gy. Gyula megkeresésünkre elmondta, hogy nem azért "szólt be", hogy majd a folyosón megbeszélik, mert figyelmeztették őket, hogy eltértek a napirendtől, mint ahogy ez sugallja a fidesz-közeli HírTV.


Azért kértem szót, mert elfogadhatatlannak és felháborítónak tartottam, amit a fideszes képviselők műveltek a Trianoni vitanap és az emlékülés felvetése kapcsán, azok a képviselők, akik egyébként álságosan úgy tesznek mintha érdekelné őket az elszakított területeken élő testvéreink sorsa, és amikor érkezik egy ilyen felvetés -ami egyébként nekik semmiféle-, kockázatot nem jelentene akkor olyan elképesztően irritáló módon viselkednek, hogy amennyiben azt a saját szavazóik látnák, hát valószínű bottal kergetnék ki őket az ülésteremből - mondta el megkeresésünkre Zagyva.


Arra a kérdésünkre, hogy akkor miért hangzott el, a "ezt majd a folyosón megbeszéljük" mondat, Gyula elárulta, hogy egyszerűen lehülyézte őt az egyik fideszes képviselő. Ezt nem fenyegetésnek szánta, mint ahogy állítja a HírTV és a MandinerTV, amiért majd megteszi a szükséges lépéseket a HVIM vezére. Hamisít és félretájékoztat a HírTV - szögezte le Gyula.

2010. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!