Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a jobbikos képvise...

Mit szóltok a jobbikos képviselő fenyegető viselkedéséhez?

Figyelt kérdés
Zagyva Görgy Gyula felszólalása a parlamentben inkább hasonlított egy kocsmai óbégatáshoz,mint egy kulturált hangnemű hozzászóláshoz.Ráadásul az utolsó mondata „Na ezt majd a folyosón megbeszéljük!”erősen fenyegető stílusú,de tegyük fel nem annak szánta,mégis egy országgyűlési képviselő miért nem tud civilizált emberek módjára megnyílvánulni?Kezd kibújni a szög a zsákból?
2010. máj. 18. 17:05
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
48%

60

Ha neked az imponál, hogy valaki az együttélés elemi szabályait nem tudja betartani, akkor sajnállak, csak akkor egy szavad ne legyen, hogy ha valaki más majd egy napon veled szemben fog intoleráns bunkóként viselkedni.

2010. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
29%
Hihetetlen mit tudtok nyivákolni :D Én akkorát röhögtem a tagon, arc lehet, kicsit unalmas volt már a parlament, vittek bele egy kis életet :D Szarjátok már le. Ezen mit kell fennakadni?
2010. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
44%
OV nyilatkozatát vitatták meg. Közbe valahogy feljött ez a Trianon-téma, sajnos későn kapcsoltam be a rádiót. Egyébként csak megjegyzésben írom, hogy maga OV ott sem volt az ülésen.
2010. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
51%

70


Akkor még egyszer


Van egy párt, amelyik rendszeresen ajvékol, hogy őket nyilasozzák, fasisztázzák, stb. Ezek után az egyik képviselőjelőjük arra nem képes, hogy betartsa a napirendet, majd ezek után még fenyegetőzik is. Mindennek tetejébe, azok, akik ezen a fórumon rendszeresen megkérdezik, hogy " de miért nyilasoztok minket" lelkesen tapsolnak neki, és azt mondják, hogy ez valamiféle maffiaellenes harc. Na, ezért tartanak titeket nagyon sokan nyilasoknak, sőt, én spec. ugyanannak az emberanyagnak, mint amiből Kun Béla volt gyúrva, mert ez az ő stílusuk.

2010. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
52%

"ha te 40 éves vagy, akkor vagy kamuzol és 14 vagy, vagy igen igen gyerekes vagy, jézusom..."



40 éves vagyok szeptember 3. leszek 41


és igen rég óta várom őket


látszik te még fiatal vagy... és sajnálom hogy nem veszed észre hogy ezek csak rabolni járnak a parlamentbe


felveszik a juttatásokat és élnek mint hal a vízben



végre van akik beolvasnak nekik

2010. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
34%

végre


erre vártunk


szép volt jobbik!

2010. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
47%

" 35%"


csak engem nem érdekel ez a 35 ös?


én már el se olvasom max 1-2 szót ha meglátom a 35% ot

annyi hülyeséget össze hordott már



ez a világ proletár ööö polgár :D

2010. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
38%
Itt tényleg arra vártak a jobbikosok, hogy jöjjön valaki, és beleszarjon a házszabályba? Emberek, a fazon nem volt képes egy minimálisan elvárt szabályt se betartani, nem puszta kézzel ment neki tankoknak, hogy valamiféle hősként kezeljétek, hanem miután rendre utasították, úgy érezte, hogy joga van fenyegetőzni. Ez kb olyan, mint amikor a kocsmában a helyi erősember többet iszik két felessel, és meg akar verni valakit, mert az rászólt, hogy ne szarjon már bele a söröskorsóba.
2010. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
15%
35, én akkor sem háborodom fel rajta, hanem röhögök egyet... nem tudom miért idegeskednek ezen az emberek :)
2010. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
41%

68

Komolyan érdekelne, miért tartod követendő mintának ezt a férfit. Nem hőstettet hajtott végre, hanem vétett a házszabály ellen. Érdekelnének az érveid.

2010. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!