Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy az Új...

Nem felháborító, hogy az Új Magyar Gárda napok óta tartó önzetlen segítségét a gátakon, még meg sem említik?

Figyelt kérdés
Nem dicsőségre, publicitásra gondolok,de azt hiszem ez egy 2-3 mondatos tárgyilagos hírt, megérdemelne!
2010. máj. 18. 16:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%
erékig vízben állva próbálják megelőzni a gátszakadást a tűzoltók Edelényben. A 15 fokos vízben háromszáz tűzoltó dolgozik. Őket segíti a gárdistákból, jobbikosokból és vármegyésekből álló nemzeti radikális sereg, akik az első perctől önzetlenül mennek segíteni mindenhova.
2010. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
84%

hogy félnek az ellen jobbikosok



tudjátok az ottani emberek milyen hálásak most a jobbiknak? :)



szebb jövőt!

2010. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
36%

"hogy félnek az ellen jobbikosok



tudjátok az ottani emberek milyen hálásak most a jobbiknak? :)



szebb jövőt!"


Nyalják a gárda seggét, nem érdekel. De, ha a gárda katonai puccsot fog végrehajtani a demokratikus állam ellen, én csak annyit fogok mondani interneten keresztül, hogy "én megmondtam!" Azért neten keresztül, mert addigra már nem Magyarországon leszek.

2010. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
70%

"Nyalják a gárda seggét, nem érdekel. De, ha a gárda katonai puccsot fog végrehajtani a demokratikus állam ellen, én csak annyit fogok mondani interneten keresztül, hogy "én megmondtam!" Azért neten keresztül, mert addigra már nem Magyarországon leszek."



arra te várhatsz hogy a gárda katonai puccsot hajtson végre...


sok ezer évet


a nagyapám is gárdista 56 évesen

példát vehetné róla

még 56 évesen van benne erő hogy segítsen ott ahol lehet



ki is érdemelték a gárdisták hogy szeressék őket

mert mindig tapsolnak és éljeneznek nekik

2010. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
67%

"erékig vízben állva próbálják megelőzni a gátszakadást a tűzoltók Edelényben. A 15 fokos vízben háromszáz tűzoltó dolgozik. Őket segíti a gárdistákból, jobbikosokból és vármegyésekből álló nemzeti radikális sereg, akik az első perctől önzetlenül mennek segíteni mindenhova."


Átfogalmaznám: Őket segíti a gárdistákból, jobbikosokból és vármegyésekből álló nemzeti radikális sereg, a karitatív szervezetek tagjai, az ott lakók, a nem jobbikos egyéni önkéntesek, a Fideszre, az MSZPre, az LMP-re szavazó önkéntesek (ne adj isten talán MDF-es és SZDSZ-esek is), akik az első perctől önzetlenül mennek segíteni mindenhova.

Szerintem ez így korrekt. Sokan vannak kint, de ne sajátítsa ki senki se a segítséget... mert az már nem önzetlen. És igen, vannak kint gárdisták, de vannak mások is...

2010. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos nem tudják felfogni,hogy ez a segítség csak érdekből van.Nem baj..Én jókat röhögök az ilyen szánalmas istenítő hozzászólásokon:)
2010. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
16:49! De igen is egyfolytában sorolják a résztvevőket a " Gárdán" kívül.
2010. máj. 18. 17:35
 38/41 anonim ***** válasza:
60%

" Sajnos nem tudják felfogni,hogy ez a segítség csak érdekből van.Nem baj..Én jókat röhögök az ilyen szánalmas istenítő hozzászólásokon:)"



én meg rajtad és a hozzád hasonlókon

mit ki nem találtok hogy nyugtassátok a kis lelkiismereteket


ha van egyáltalán olyan



a gárda önzetlen segítsége minden magyarnak példa lehetne

az is :)

2010. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
66%

"a gárda önzetlen segítsége minden magyarnak példa lehetne

az is :)"



mondom én

az emberek felkapják a fejüket hogy egy páran paranoid módon le akarják járatni a gárdát


és ha utánanéznek mi is az igazság


egyre többen szimpatizálnak velük

2010. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
42%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:40


Nyugi,az én lelkiismeretem nyugodt,mert én tudom,hogy a politikában (és ami ahhoz kapcsolódik)semmi sem történik véletlenül.Minden megmozdulás,minden szó mögött érdekek lapulnak,de ,hogy is értené meg ezt egy olyan,aki érzelmileg politizál?

2010. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!