Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy az Új...

Nem felháborító, hogy az Új Magyar Gárda napok óta tartó önzetlen segítségét a gátakon, még meg sem említik?

Figyelt kérdés
Nem dicsőségre, publicitásra gondolok,de azt hiszem ez egy 2-3 mondatos tárgyilagos hírt, megérdemelne!
2010. máj. 18. 16:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%

"az adminok helyében úgy kivágnálak innen mint azt a bizonyos macskát"


Itt kezdődik a diktatúra.

2010. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

" "le is kéne rombolni a 2 TV székházát

ezek hülyének nézik az embereket"


na pont az ilyen hozzáállás miatt nem adják le a gárdistákat..."



szerintem meg sokan azért is kedvelik a gárdistákat mert ti kígyót békát rájuk mondtok

2010. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
60%

"Itt kezdődik a diktatúra."


meg a te hülyeséged


35 nem üzenem válogassa meg legközelebb a szavait

2010. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
41%
Na ebből is látszik mennyire manipulálhatóak az emberek.Kimegy egy-két gárdista és máris szentté kéne őket avatni?Persze a jobbikosok nem veszik észre,hogy ez csak "reklám",mert ők érzelmileg politizálnak.Kérdeznétek meg egy politológust,mindegyik tudja,hogy ez mire megy ki.Csak hát valakit elvakít az árpádsáv,más pedig tud racionálisan gondolkodni.
2010. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
37%

62

Idézd be, mire gondoltál, mert én semmi olyat nem látok, ami vulgáris lett volna.

2010. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
26%

"Na ebből is látszik mennyire manipulálhatóak az emberek.Kimegy egy-két gárdista és máris szentté kéne őket avatni?Persze a jobbikosok nem veszik észre,hogy ez csak "reklám",mert ők érzelmileg politizálnak.Kérdeznétek meg egy politológust,mindegyik tudja,hogy ez mire megy ki.Csak hát valakit elvakít az árpádsáv,más pedig tud racionálisan gondolkodni."


Én is ezt mondom! Behülyítik az egyszerűbben gondolkodó vidékeiket, hogy ők az új szupörhírók. Aztán, ha más, modern társadalomnak ártalmasabb dolgokat fog csinálni a gárda, akkor is isteníteni fogják őket.

2010. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
52%
Most, hogy 15.-ször is felraktátok ezt a kérdést, már visszataszítónak tartom, amit a Jobbikosok művelnek. Kint van a gárda, de a TV-k leszarják. Rendben van, felfogtuk. Akit érdekel, az úgy is tudja, aki meg eddig is leszarta a gárdát, az nem ez miatt fogja megszeretni. Jó lesz így?
2010. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
31%

A Jobbik olyan, mint a kommunista munkáspárt!


Az egyszerű agyú, keveset gondolkozó, elégedetlenkedő, értelem helyett érzelemmel vezérelt embereket téveszti megfele állandóan. Az a Jobbik fő fegyvere, a munkásosztály! Pont, mint Kun Bélának!

2010. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
27%

"Egyáltalán, kivonult az egész gárda, vagy csak a fele, negyede? Én nem tudom, és ha kint van mindegyik, akkor kint van, elhiszem nektek. Tényleg csak kérdezem, hogy ez mekkora megmozdulás a részükről. Vannak videók, stb róluk?"


Válaszoljatok nekem légyszives erre. Tényleg érdekel!

2010. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Nem kell reklámozni, tette a dolgát. Szép volt tőlük.

Persze a sok rossz mellé jól jönne egy kis pozitív is, de hát ez van.

Nekem elég, hogy ott voltak.

2010. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!