Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval a gárda rossz mert...

Szóval a gárda rossz mert régi dolgokra emlékeztet ezért félelmet kelt. A csendőrség rossz, mert a név félelmet kelt. Az új AVH -ra miért nem vonatkozik ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 15:17
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
azzal egészítenélek ki, hogy a csendőrségnél szintén ezzel pedáloznak, hogy régen is csendőrség volt. csak a név azonos.
2010. máj. 18. 16:20
 22/34 anonim ***** válasza:
Mert izrael erre nem adott ki parancsot
2010. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
49%

""Bennem a Gárda nem kelt félelmet, pedig 55 éves vagyok."

Tehát 2010-55=1955 Nem csodálom, hogy nem kelt félelmet, mert 10 évvel azután születtél, amikor a nyilasok átvették a hatalmat. Nem is láttál és éreztél belőle semmit. De vajon mit szól az, aki mondjuk 85 éves?"



azt hogy éljen a gárda

egy 86 éves nagypapa unokája vagyok

akinek a papája igaz hazafi és gárda tag

példát vehetnél róla


szebb jövőt

2010. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Ha az új AVH a régi AVH utóda lenne, akkor a modern Magyar Gárda a Nyilasok utóda! Kettőn áll a vásár!"



neked kéne egy nyilat feldugni a seggedbe

annak örülnél gondolom

2010. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
49%

"De vajon mit szól az, aki mondjuk 85 éves?"


Itt lakik a lépcsőházunkban egy 96 éves néni (nagyon jól tartja magát), ő ragasztgatta vissza a letépett jobbikos plakátokat a lépcsőházban. Beszélgettem vele, és mindig mondja, hogy a mai magyar fiatalokból kihalt a hazaszeretet, és már nyoma sincs annak ami az ő kisgyerekkorában volt, mikor büszkék voltak arra hogy magyarok. Ő a jobbikra szavazott, egyet ért velük, ennélfogva gondolom nem fél a gárdától.

2010. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egy fejlett demokráciában van lehetőség bármilyen kezdeményezésre. Legyen az gárda, vagy akármi. Aztán a fejlettség okán magától kialakul, hogy megy vagy marad.

Ami itt van, az fejlettnek nem nevezhető, de még igazából demokráciának sem. Inkább a káosz a megfelelő jelző, amibe szintén minden belefér. A különböző pártoknak nevezett gazdasági társaságok, melyek a maguk által alkotott törvényeik mögé bújnak óhatatlanul világra szülik szélsőséges, vagy csak demonstrációs célú esetleg védelmi feladatokat ellátó szervezeteiket, melyek nyilván a másik társaság szemét csípi. Aztán csak megfelelő agylágyító kommunikáció kell az adórabszzolga csőcselék (nép) felé, és már mehet is a gyalázkodás, sárdobálás, egyszóval: a csirkebuli.

Nekik addig jó, míg egymással és az álproblémákkal vagyunk elfoglalva, és nem azzal, hogy újabb hiteleket vesznek fel és azt önmagukra költik, vagy hogy legyen végre egy érvényes alkotmányunk, amelyben benne legyen az is, hogy a garázda képviselők, miniszterek, vezetők hatalmát mi, a választók is megszüntethessük, vagyis visszahívhatók legyenek, ha kiderül, hogy csupán saját zsebre dolgoznak, mint ahogy eddig is és ezután is.

2010. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Bennem meg a BKV-ellenőrök keltenek rossz érzést. Tiltsuk be őket.
2010. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
"Nyilasokra emlékeztet, igazából senkit sem emlékeztet rá..." Igazából mindenkit a nyilasokra emlékeztet, aki tanult egy kis történelmet.
2010. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"azt hogy éljen a gárda

egy 86 éves nagypapa unokája vagyok

akinek a papája igaz hazafi és gárda tag

példát vehetnél róla


szebb jövőt"


Kedves unoka!

Az én példaképeim nem járnak semmilyen egyenruhában, viszont józanul gondolkodnak. A korod miatt meg azt gondolom, hogy nem neked kell megmondanod, hogy én kiről vegyek példát.

2010. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Az én példaképeim nem járnak semmilyen egyenruhában, viszont józanul gondolkodnak."


Nem akarok kötekedni, de aki egyenruhában jár, az nem gondolkodhat józanul?

2010. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!