Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval a gárda rossz mert...

Szóval a gárda rossz mert régi dolgokra emlékeztet ezért félelmet kelt. A csendőrség rossz, mert a név félelmet kelt. Az új AVH -ra miért nem vonatkozik ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 15:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Bennem a Gárda nem kelt félelmet, pedig 55 éves vagyok.
2010. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
bennem sem.
2010. máj. 18. 15:23
 3/34 anonim ***** válasza:
49%

"Az új AVH -ra miért nem vonatkozik ez?"


Mert az AVH az olyan emberek ellen volt, akik annak a kornak a "gárda szimpatizánsai" lennének.

2010. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

ebbe most ne menjünk bele, hogy ki ellen van a gárda. senki "ellen" nincs, mert senkit nem bántott soha. demonstrálni, tüntetni a bűnözés ellen pedig demokratikus jogunk.


a csendőrségre sem húzhatod rá, hogy azok csak egy valakik ellen vannak.

2010. máj. 18. 15:29
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Dehogynem! A gárda a baloldal, a liberalizmus, a kapitalizmus, a kommunizmus, a szocializmus, a melegek, a cigányok, a zsidók, a szlovákok, a románok, Amerika, és a globalizmus ellen van!
2010. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%

Ismét az első válaszoló vagyok.

Nem hogy nem kelt félelmet bennem a Gárda, hanem annak örülnék, ha naponta elvonulnának a házam előtt.

Talán megmaradt volna a kerti bútorom, talán nem törték volna le a visszapillantómat, talán nem kellene éjjel-nappal zárni a kertkaput, és még állatokat is érdemes lenne tartani - ha érted mire gondolok.

2010. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
36-os természetesen demagóg hülyeségeket dobálsz,m válaszra sem méltó ezek után.
2010. máj. 18. 15:38
 8/34 A kérdező kommentje:

értelek teljesen :)

hát hívni hívhatod őket, ha úgy érzed, mondjuk sajnos csak tüneti kezelés lenne, a gárda csak figyelmet tud kreálni, a megoldást a kormánynak kellene megvalósítania, de nem hiszem, hogy megteszik.

2010. máj. 18. 15:39
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

Mert az AVH az olyan emberek ellen volt, akik annak a kornak a "gárda szimpatizánsai" lennének.


Te teljesen hülye vagy b*azdmeg? Apád, nagyapád munkásőr volt gondolom, gyerekkorodban a Tőkét olvasták fel esti mesének, és az első szavad az elvtárs volt. A pofám leszakad, komolyan, hogy 2010-ben valaki az ÁVH-T mentegeti.


Örülnék, ha a későbbiekben, mivel közel azonos százalékunk van, senki sem keverne össze ezzel a félőrülttel. (Én a következetesen liberális, köztársaságpárti harmincxszázalékos vagyok)



Amúgy megkérdező: érdekelne, milyen új ávh-ról beszélsz.

2010. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
39%

"Bennem a Gárda nem kelt félelmet, pedig 55 éves vagyok."

Tehát 2010-55=1955 Nem csodálom, hogy nem kelt félelmet, mert 10 évvel azután születtél, amikor a nyilasok átvették a hatalmat. Nem is láttál és éreztél belőle semmit. De vajon mit szól az, aki mondjuk 85 éves?

2010. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!