Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenél a szavazati...

Egyetértenél a szavazati jogok változtatásval? 18-50 év között lehessen csak

Figyelt kérdés
bunkóság,de egy 70 éves ember már minek szavaz? fiatalokat hátráltatja, simán bevezetném ahogy 18 alatt úgy mittomén 50 felett ne lehessen szavazni
2010. máj. 17. 16:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

ostoba kérdező....50 év felett nem elég hogy még pár évig dolgozniuk kell a szerencsétleneknek még ne mehessenek szavazni se.Mert ők nem emberek?A bűnözők vannak megfosztva ettől a joguktól.

Amúgy az egyetemen egy csoportba vagyunk 14-en,abból 9 helyből mszp-s.MEgjegyzem 19-20 évesekről van szó.

2010. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem értenék egyet vele. Ha valaki betölti az 50-et, akkor vegyék el a szavazati jogát? Szerintem ez butaság lenne. Egy 50+ éves ember valószínűleg több élettapasztalattal, bölcsességgel rendelkezik, mint egy 18 éves. És akkor még nem beszéltünk a nagy tudású professzorokról, doktorokról, stb. Ez nem jó ötlet szerintem.

22L

2010. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%

szánalmas vagy kérdező, nekem se tetszik hogy az mszpre szavaz, de akkor is ugyanannyi joga mint neked nem rá szavazni.

az ilyenektől kéne elvenni a szavazati jogot mint te.

2010. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
jolvan az 50et csak úgy mondtam, mondjuk legyen 70, de akkor szavazzon, de akkor a 9éves hugom is jön velem a következő szavazásra és egyik faxxopó se sirjon ott nekem hogy ő nem szavazhat
2010. máj. 17. 18:11
 15/36 anonim ***** válasza:
50%

Tehát egy tahó ( ennél szebb szót nem találtam) ifijobbikos úgy véli, az lenne a legjobb megoldás, hogy egy olyan rétegtől, aminek egy része ( jó részük ugyanis a fideszre szavaz, így jött össze a kétharmad) egy neki nem szimpatikus pártra szavaz, technikailag forduljon fel, és nem is tudom hány ledolgozott év után lényegében ne lehessen véleménye a dolgokról az országban.

Na, ezért vagyok én pártnélküli liberális.

2010. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok Jobbiosok...de pár Jobbikos helyébe úgy de úgy seggbe rúgnálak.Az ilyenek miatt van a hűn szeretett pártod kitéve a média hülyeségének és az emberek nagy részének az utálatának.
2010. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Mért szavazon egy olyan 18 éves aki még életében nem dolgozott és valószinű hogy még évekig mereszti a seggét egy büfé szakon. Ehhez képeset aki végig dolgozta az életét és még jó pár évig dolgozik (apukám 72 évesen még dolgozott) mért ne szólhatna bele a dolgok menetébe.
2010. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
05-17 21:38 mért is rugnál seggbe? mszp nagy része tolvaj sikkasztó,mégse téged ruglak érte seggbe mert rá szavazol, azért elítélni egy pártot,mert egy két embernek,aki szerinted nem jól cselekedik az a párt szimpatikus?akkor már a párt a hibás? ez ám a felfogás gratulálok
2010. máj. 22. 15:32
 19/36 anonim ***** válasza:
49%
Igen egyetértek !!!
2010. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ma 16:23


Bár én feltolnám a korhatárt

65-70 évre

2010. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!