Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Botka miért akarja újra...

Botka miért akarja újra bevezetni a 13. havi nyugdíjat amikor ő is megszavazta annak elvételét?

Figyelt kérdés
Soha nem lesz már vége az ígéret cunaminak?
2017. máj. 17. 15:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

# 18/20 Időpont ma 20:06


Hát inkább a nyugdíjasoknak osztogassanak, mint maguknak a fityiszhez hasonlóan :-D


# 19/20 Időpont ma 22:08


Tehát szerinted jó, hogy szakadékba zuhanunk, csak mert a te szopottait vannak a kormányrúdnál? :-D

2017. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
21: Tehát szerinted jó, hogy a másik bukott bandát szavazza meg a sok amnéziás, agymosott ember?
2017. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

"Tehát szerinted jó, hogy szakadékba zuhanunk, csak mert a te szopottait vannak a kormányrúdnál? :-D"


Tudjuk, hogy neked akkor volt jó, amikor a te felszopott bálványaiddal az élen robogott az ország a szakadék felé. :P


Ostoba! :D

2017. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

"13.havit akik egyébként nem kapnak a munkájuk után 13.havi bért,így a fiatalok még jobban elhagynák az országot."


Ekkora hülyeséget sem hallottam még. Mióta nem válhatsz munkahelyet országon belül, ha 9% vagy annál magasabb lenne az új fizetésed???

Ha így van, akkor szerintem mindenki most meneküljön az országból.

2017. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

# 22/24 Időpont tegnap 23:45


Mondtam én ilyet? De azért kell nem rájuk szavazni, mert szarok. Ahogy a fityisz is szar, szóval rájuk se kéne. De amíg az megy, hogy "A fideszre szavazok, nehogy MSZP kormány legyen", addig röhögök ezeken a fogyikon.


# 23/24 Időpont ma 00:06


Ezt ott cseszted el - ősi szokás szerint -, hogy nekem nincsenek se felszopottaim, se bálványaim. Láttál engem Botka mellett érvelni? NEEEM? Hát vajon miért lehet ez? Csak neeem? :-D


Látod, pont ez a félbites logika teszi a fityiszeseket értelmi képességek terén hadban állókká.

2017. máj. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja aki hosszabb ideje itt szórakozik ebben a hozzád hasonló prolik gyűjtőkategóriájában, hogy te egy őskomcsi vagy, hiába hajigálod itt magad. :P És még abból is a pökhendi, de rém ostoba fajta.


A főnökeid is pont ilyenek, ezért buktok megint, mert sokan inkább szavazni sem mennek ha a mostani brancsból elegük van, de a tieidet is inkompetensnek tartják, nem is ok nélkül.

2017. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Tényleg megszavazta az elvételét de az kötelező szavazás volt a frakciófegyelem miatt.
2017. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

27-es: Kötelező szavazás volt, frakciófegyelem miatt. Magyarra lefordítva védték a mundér becsületét....


Annyira azért mégsem zavarhatta a dolog, ha frakciófegyelem ide vagy oda de megszavazta...

2017. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szerintem 13. havi nyugdíj témában a jobbosok csak hallgassanak! A vezéretek is megígérte, de 7 év alatt sem sikerült elérni. De gondolom ez nektek teljesen oké...
2017. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Nem, nem oké. Engem ez a nyomorult ígérgetés zajlik, hogy a nyugdíjasokat felhasználják és valami alamizsnát és jutifali belogatják a 13. havi nyugdíj ötletét.
2017. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!