Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Botka miért akarja újra...

Botka miért akarja újra bevezetni a 13. havi nyugdíjat amikor ő is megszavazta annak elvételét?

Figyelt kérdés
Soha nem lesz már vége az ígéret cunaminak?
2017. máj. 17. 15:54
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Na még egy kőbaltás szoci! :D


Bukni fog a pártod, hiába kapálózol. :P

2017. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
50%

"Na mégegy kőbaltás szoci"


Hát ez nem talált.


"Bukni fog a pártod, hiába kapálózol. :P"


Egyelőre nem úgy tűnik a közhangulatból, meg a 7. cikkely megszavazásából kiindulva. Egyébként meg nem az én pártom. De ha bukik is, nem dőlök a kardomba. Hidat lezárni, meg randalírozni biztos nem fogok.

2017. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy szerinted a közhangulat mit sugall, de szerintem meg még inkább a narancsosok malmára fogja hajtani ez a vizet. Pláne, hogy a szocikák is mellette szavaztak ha jól tudom.
2017. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
55%

"Pláne, hogy a szocikák is mellette szavaztak ha jól tudom."


Jól tudod. Ahogy a fidesz pártcsaládjából is jópáran az Európai Néppártból. Szóval külföldön mindenki hülye, csak mi vagyunk helikopter.

2017. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

"Hát ja, főleg hogy azt állitják, hogy nyomorog az ország meg a csőd felé száguld.

De bezzeg nyugdijemelésre futná :DDD"


Elöregszik a társadalom, hamarosan egyre többenmennek nyugdíjba és őket is meg a sok meglevő nyugdíjast meg kell nyerni. Lehet beígér még 14-15.havit is ! ;XD

2017. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

"De bezzeg nyugdijemelésre futná :DDD"


Nem kell hülyeségekre költeni a pénzt és futja.


"Lehet beígér még 14-15.havit is ! ;XD"


Ahogy Viktor is, aztán semmi nem lett belőle. Az MSZP egyszer már ígért 13. havit és be is tartotta.

Tudom-tudom most az jön, hogy elvette, de még így is 3-0 az MSZP javára az éveket nézve, amikor volt 13. havi.

2017. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megígéri. A Bözsi nénik ezért szavaznak rá.
2017. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
52%
Mert megint kell majd osztogatni jó szoci módra, azt csődbe vinni az országot. Botka is ugyanakkora demagóg, mint Orbán semmiben sem jobb.
2017. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

"Mert megint kell majd osztogatni jó szoci módra, azt csődbe vinni az országot."


Szerencsére megint nagyot fognak zakózni! :D

2017. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút ellenzem az osztogatást, miért nem akarnak adni 13. és 14. havi fizetést ennyi erővel? Csak 12 hónapból áll egy év. Nem Ausztria vagyunk, hogy karácsonyi és nyaralási fizut is adunk. 13. havi nyugdíj megint arról szól, hogy szavazatokat szerezzenek.

Hihetetlen hogy semmit nem "tanultak" az ellenzéki 8 évükből, na mindegy, lesz ez még 12 év ellenzéki lét is ezekkel, a szánalmas lózungokkal.

2017. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!