Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek normális ember...

Szerintetek normális ember az, aki ilyen videókat készít?

2010. máj. 15. 16:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

"hogy magyar ember képes ilyenre?"


Én Magyarországon születtem, de attól még nem vagyok magyar, mert nem tartom magam annak. Világpolgár vagyok. Én sztem aki a videót csinálta, az se tartja magát magyarnak.

2010. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Aki nem tartja magát magyarnak az ne is éljen itt, és ne magyarul beszéljen.

Ha világpolgár vagy, akkor miért vagy még itt? Nincs pénz elmenni?

Amúgy meg csak provokáció az egész.. nem kell oda írni és kész. A készítő célja, hogy minnél többen felháborodjanak.

Amúgy meg én nem vagyok svéd, mégsem gyalázok meg svéd jelképeket. Remélem érted..

2010. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát, ez az :S Én nagyon is jól tudom, mi a célja vele. Csak azt nem értem, hogy már kb. 100- an jelentettük az adminoknak, miért van még mindig fent a videó?
2010. máj. 15. 18:24
 14/26 anonim ***** válasza:
48%

" Aki nem tartja magát magyarnak az ne is éljen itt, és ne magyarul beszéljen."


Demokráciában élünk, mindenki ott él, és olyan nyelvet beszél, amit akar.


"Ha világpolgár vagy, akkor miért vagy még itt? Nincs pénz elmenni? "


Pontosan! Hála a zseniális magyar kormánynak és közigazgatásnak, úgy leszegényedtünk, hogy nincs pénzem elmenni innen.

2010. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy rosszabbul kereső ember is kitudna menni, ha 18. életévét betölti.

De miért kell gyalázni attól még, hogy valaki nem magyar.

Én sem gyalázom meg más országok jelképeit.

Amugy azt megértem, hogy olyan nyelvet beszélsz amilyet akarsz, a magyar a legszebb nyelv, vagy nyelvtanfolyamra sincs pénz? :D

2010. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
24%

"Egy rosszabbul kereső ember is kitudna menni"


Nem csak annyi a cél, hogy kijussak. Ha kint több évig sanyarú körülmények között kéne élnem, inkább ittmaradok, amíg nem fogok jobban keresni, vagy megnyerni a lottót.



"Amugy azt megértem, hogy olyan nyelvet beszélsz amilyet akarsz, a magyar a legszebb nyelv, vagy nyelvtanfolyamra sincs pénz? :D"


Tudok felsőfokon angolul, alapfokon németül és "túlélő" szinten oroszul.

2010. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

Az jó dolog, tehát most akkor csak, azért beszélsz magyarul, mert az tetszik, vagy mert mégis csak magyarnak érzed magad?

,,Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének - nem derék ember."

(Széchenyi István)

2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy ennyire hülye emberek is vannak a világon...

Ezért is utálom jogosan a sok antifát.

2010. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

"Az jó dolog, tehát most akkor csak, azért beszélsz magyarul, mert az tetszik, vagy mert mégis csak magyarnak érzed magad?"


Azért beszélek magyarul, hogy megértsétek, meg, hogy ne vágjon ki az admin. De egyébként az angol nyelv jobban tetszik.


",Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének - nem derék ember."

(Széchenyi István)"


Mivel csak a tudományban hiszek, hidegen hagynak az idealista mondások.



"Amúgy meg én nem vagyok svéd, mégsem gyalázok meg svéd jelképeket. Remélem érted.."


Mivel számomra az lenne egy jó jövő amiben nincsenek országok és nemzetek, ezért tetszik amikor nemzeti jelképeket csúfolnak.

2010. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Angol GYIK-on is így viselkedsz?

Én megérteném, ha angolul löknéd is. Országok nélkül? :D

Mivel nem férne össze a világ nagy része, ez sosem fog megvalósulni. Meg nagy hülyeség amúgy is.

Amugy tényleg hihető, hogy felsőfokú angollal nem tudsz kimenni külföldre.

2010. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!