Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek normális ember...

Szerintetek normális ember az, aki ilyen videókat készít?

2010. máj. 15. 16:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Azért ez már szánalmas. Nem szeretem a Jobbikot én sem, de eddig elmenni már szánalmas.
2010. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
igen, ezt mondtam én is. De ez valami degenerált!!!
2010. máj. 15. 16:37
 3/26 anonim ***** válasza:
30%

szánalmas ez botrányos


és én meg szeretem a Jobbikot szimpatizálok velük

2010. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az egészben az a vicc, hogy letiltotta a videó és a kommentek értékelését, hogyha valaki szól az adminoknak, azok ne foglalkozzanak vele. Mikor látta, hogy a kuruc.info olvasói telikommentelték a videót, akkor pedig a komment jóváhagyást állítot be.
2010. máj. 15. 16:40
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
látszik az ellen jobbikosoknak ennyi eszük van
2010. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

erről tudjátok mi jut eszembe?


volt a south park ahol a family guy-t parodizálták, hogy majd bemutatják benne mohamed-et. ebből volt mindenféle botrány stb, azt a végén végülis nem mutatták be, hanem játszadoztak.


erre az arabok bosszúból csináltak egy ultraszar videót amivel az amcsikat járatták le (szerintük), nah kb ez is ilyen. egy gyenge próbálkozás egy fogyatékostól, igazából ennyire telik tőlük.

2010. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pedig a másik legszánalmasabb húzása- Nagy Magyarország bemocskolása, ez a csatornájának a háttérképe...

2010. máj. 15. 16:50
 8/26 A kérdező kommentje:
ja, amikor először megláttam a címet, azt hittem, hogy csak a szemem káprázik, mondom, sz.r korona? Komolyan, nekem kellett pár perc, hogy megértsem, hogy süllyedhet le ideáig valaki?
2010. máj. 15. 16:52
 9/26 anonim ***** válasza:
7%

Nekem tetszett!


Haláli videó!


Aki jobboldali és erre fújjol az álszent! A jobboldaliak és éppúgy szeretik kommunizmus-paródiákkal csúfolni a baloldalt, amikor meg a baloldal csúfolja a jobboldalt akkor meg juj-juj-juj-dzsihád-dzsihád van vagy mi?


Az szánalmas aki ezen a videón felháborodik...

2010. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akkor én szánalmas vagyok? :) Csak mert nem tudom megérteni, hogy magyar ember képes ilyenre? :D Te meg röhejes vagy! 5 órája nem birom felfogni azt, hogy hogy lehet valaki ennyire őrült? :O:O:O
2010. máj. 15. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!