Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem irreális, hogy világsze...

Ez nem irreális, hogy világszerte a CEU mellett tüntetnek?

Figyelt kérdés

[link]

Úgy értem, lehet akár igazságatlan is. De ha nem Soros-hoz kötődne és nem lehetne tudni, hogy Orbán Soros ellen van, akkor nem lenne ilyen nagy visszhangja, ha akárhol a világban egy egyetem bezárna akármi miatt. Ráadásul tényleg nagyon úgy néz ki, hogy nem fog bezárni, már az elejétől látszott, hogy ez egy provokatív felhajtás. Én speciel kötődök a CEU-hoz, és az egyetemi élethez, de el sem tudom képzelni, hogy mondjuk Németországban, ha van egy egyetem, aminek nehézségei lennének egy új törvény miatt, akkor én kimennék tüntetni érte. Emögött kik vannak, a kinti magyarok, Soros-szimpatizánsok, vagy miért ilyen nagy a külföldi visszahang, miközben sok más fontos dolog miatt nem emelnek szót.



2017. ápr. 20. 20:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest 57%-os, hogy éhbérért gürizel, hogy legyen mit ennie a családodnak elég sok időd van itt őrjöngni a CEU miatt.
2017. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
62%

imádom azt az érvelést, hogy ez egy fizetős egyetem ahol csak büfés szakok vannak.

először is ez hülyeség.

másrészt, ÉS?

mi van, hogyha egy fizetős egyetemen akarok egy büfés szakon tanulni, akkor igen is korlátoznak a szabadságomban

2017. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
33%

12.16


Senki nem akadályoz abban, hogy kövesd a szájízedre való "egyetemet", ha neki jobban megfelelő törvényi hátterű helyre települ.


Nem kötelező ott dolgozni-tanulni, ahol nem tetszenek a munkádra-tanulásodra hozott törvények. Másutt jobb? Menj oda.

2017. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

De, irreális. Nem egy egyetemről van szó, hanem így akarnak nyomást gyakorolni Magyarországra. Korábban is próbáltak, de most végre találtak valami alibit.

Meg kell nézni a rektort, aki amúgy egy bukott liberális politikus, hogy milyen gyengén érvel, és egyszerűen csak fenyegetőzik, illetve mindenkit a kormány ellen uszít. Van már ilyen videó is.


https://www.youtube.com/watch?v=zAeR32JjkEk

https://www.youtube.com/watch?v=JOljXNt4oJ0


Mit képzel egy vendég, hogy utasítgatja az ország vezetését.

2017. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!